Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kreativní práce ve výrobě – fajn mzda + benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 31.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Chcete pracovat ve výrobě, ale cítíte, že máte na víc, než jen prostát celou směnu u výrobního pásu? V tom případě pro vás máme zajímavou a různorodou práci, ve které se rozhodně nudit nebudete. Pro prestižní firmu hledáme kandidáta na pozici administrativní příprava výroby. Nejedná se o vedoucí pozici, pouze o podporu směnového mistra.

  • přerozdělování pracovních úkonů napříč výrobním úsekem
  • zajišťování, uvolňování a příprava materiálu pro výrobu
  • kompletace zakázek z výroby a jejich uzavírání
  • evidence a kontrola pracovních výkonů
  • práce v interním výrobním systému
  • podpora směnového mistra

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • čtvrtletní odměny
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • dotované závodní stravování
  • systém cafeteria
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • 5 týdnů dovolené
  • dopravu z Kladna zdarma

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod. směny)
  • SOŠ nebo SOU
  • praxe z výroby
  • motivace, ochota učit se novým věcem

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Brno
  • Věra Křížová
Zveřejněno: 29. července
  • Český Krumlov
  • Barbora Dundrová
  • 32 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. července
  • Tisová, Ústí nad Orlicí
  • Martin Janecký
  • 26 000 – 32 000 Kč
  • Olomouc
  • Dominika Rozsívalová
  • 26 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Závodní stravování
  • Olomouc
  • 28 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Hostivice
  • Alena Pišingerová
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Brno
  • Petra Zapletalová
  • 27 430 – 46 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání

K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., PORR a.s., SH Job Partners s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., Golf Beřovice s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Markmont, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Skanska a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, FIEGE s.r.o., Novitim s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., DoDo Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Bubeneč, Praha 7 - Troja, Praha 1 - Staré Město, Praha 5 - Hlubočepy, Ptice, Chýně, Hostivice, Beřovice, Rudná, okres Praha-západ, Loděnice, okres Beroun, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Kozomín, Klecany, Postřižín, Úžice, okres Mělník

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

administrativní AJ benefit benefity den EU evidence hledám hodnocení interní IT kandidát mistr mobil mobilní tarif mobilní tarify motivace mzda na dobu neurčitou náplň práce nové odměny ohodnocení podpora práce pracovní praxe směny SOU stravování tarif tarify vedoucí výkon zdarma dar dovolené kontrola kreativní materiál mobilní mzdové na dobu náplň PR případ příprava systém výrobní výroby závod