Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Cnc Nadšenec – Obrábění Kovů M/Ž (23 – 29 000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Obsluha strojů
Hrubá mzda 23.000 – 29.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máš rád výrobní prostředí a zajímají tě CNC stroje? Máš zkušenosti s obráběním kovů a hledáš nové, zajímavější příležitosti? Máme pro Vás nabídku do super kolektivu a neformálního prostředí.

Obsazujeme pozici CNC NADŠENEC – OBRÁBĚNÍ KOVŮ M/Ž (23 – 29 000 KČ).

Náplň práce:

  • Obrábění kovů – obsluha CNC strojů
  • Spolupráce s kvalitou při kontrole obrobených dílů
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co od Vás očekáváme:

  • SOU výuční list nebo praxe v oboru
  • Porozumění technické dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Chuť do práce a schopnost se učit
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na stravování (obědy/ večeře)
  • Zázemí silné společnosti
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu nad 30 km
  • Firemní akce, Vánoční večírky
  • Narozeninové dárky

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Benefity

  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas

  • Smiřice
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 20. dubna
  • Hradec Králové
  • NST HK, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Písek
  • AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
  • 31 700 – 48 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Praha
  • Soukromá vyšší odborná škola umění a…
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 2. března
  • Vysoké Mýto
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 23 500 – 26 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. března
  • Brno
  • DMG obchodní a stavební s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ akce Bor dárky HR Hradec Hradec Králové IT králové místo náplň práce nové penzijní připojištění pojištění práce praxe prostředí připojištění příspěvek role SOU společnost společnosti spolupráce stravování vhodná výkon zkušenosti Zruč díl dokument dovolené firemní kolektiv kov list místo výkonu práce náplň obor obsluha penzijní PR příležitost příležitosti příspěvky schopnost stroj technické večírky výrobní zkušenost