Hledáme lidem práci Manpower

SUPPLY CHAIN MANAGER | roční bonus + auto i k soukromým účelům

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do zaběhnuté automotive společnosti střední velikosti hledáme klidnou a zkušenou posilu, která se ujme vedení oddělení supply chainu. Těšit se můžete na roční odměnu 20% z roční mzdy, auto i k soukromým účelům!

Popis pozice:

  • Vedení celého oddělení, zodpovědnost za všechny složky oddělení – plánování, interní logistika, skladové hospodářství, procurement
  • Dohlížet na plánovací týmy, které predikují kapacitu linek za účelem řízení úrovně zásob a hotové výroby dle požadavků zákazníků
  • Zodpovědnost za úroveň zásob: suroviny, materiál ve výrobě a hotové výrobky
  • Spolupracovat s vedoucím výroby na procesu plánování výroby
  • Zodpovědnost za dlouhodobé strategie i podrobné operativní plány, které pomohou společnosti dosáhnout cílů růstu a zisku
  • Spolupráce při tvorbě ročního rozpočtu a obchodní plán
  • Účastnit se jednání se zákazníky a aktivně s nimi navazovat a podporovat úspěšnou spolupráci
  • Navazování smluv se zákazníky oddělení logistiky
  • Spolupráce na interních projektech
  • Implementace lean metod, nových postupů za cílem neustálého zlepšování

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti na stejné pozici min. 3 roky
  • AJ komunikativní - denní využití, komunikace s mezinárodním top managementem firmy
  • Analytické myšlení, práce s daty
  • Klidná osobnost, kterou nic nerozhází
  • Schopnost jednat a rozhodovat se rychle
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Atraktivní mzda
  • Roční bonus 20% z roční mzdy
  • Auto i k soukromým účelům
  • Čisté prosředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Měsíční příspěvek do Cafeterie
  • Dlouhodobá spolupráce a přátelské prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
dnešní

ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Chovtrans spol. s r.o., KLIM cars s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., M + D MARKET s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Šmídl s.r.o., Skanska a.s., Etimos Human s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, JLV, a.s., Fast & Secure Transport s.r.o., Express Freight TRANSPORT s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., LP Okno - Trans s.r.o., MASTER SPORT s. r. o., CUBITrans CZ s.r.o., DOLOPA Trans s.r.o., WECKO sanitární technika s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., JOB FACTORY s.r.o., ADIC Bohemia s.r.o., Qanto Services s.r.o., BPMC HOLDING a.s., X - servis park s.r.o., VÍTKOVICE HAMMERING a.s., STEP Trans s.r.o., KOLOČAVA trans s.r.o., AUTOMONT CSW, spol. s r. o., KAŠ - spol. s r. o., VENBAU Profi s.r.o., STASPO, spol. s r.o., Rostislav Zrník, WECKO BOHEMIA s.r.o., HRABINA TRANS s.r.o., DRŽIK s.r.o., Peroutka DopStav Ostrava s.r.o., VYKRUT zahradní služby a.s., PEKÁRNA HRUŠKA, spol. s r.o., Q Trucking Morava, s.r.o., FRAMA CZ s.r.o., Dang Investment Group s.r.o., Ptáček TRANSPORT s.r.o., HORKON s.r.o., J SPED, s.r.o., Green Energy Origin Czech s.r.o., LABAMO s.r.o., DOUBRAVAN CAR s.r.o., Tomáš Horsinka

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Palubní průvodčí / Steward / Letuška, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Číšník / Servírka, Prodavač / Prodavačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Shift leader / Vedoucí směny

Ostrava, Celá ČR, Rychvald, Bohumín, Petřvald, okres Karviná, Vratimov, Markvartovice, Orlová, Hlučín

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

AJ auto bonus cíle den EU hledám HR interní inzerát inzeráty IT kandidát komunikace management manager mezinárodní místa Most mzda mzdy nová obchodní odpovědnost OZP penzijní připojištění plán plánování pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa prostředí připojištění příspěvek růst řízení samostatnost sklad SOU společnost společnosti spolupráce strategie stravné uchazeč vedení vedoucí vyšší zkušenosti cafeterie cíl dovolené firmy jednání logistik logistika materiál měsíční myšlení národní obchod oddělení osobnost penzijní plány PR práce s daty proces profi projekt přátelské přátelské prostředí případ přístup roční rok schopnost střední tým volná pracovní místa výroby zákazník zkušenost