O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Hledáte změnu? My hledáme nového parťáka pro naši pobočku! 🙋

Máte maturitu? Ta je u nás totiž nezbytná!
Máte čistý trestní rejstřík?
Jste zapálený do práce s lidmi? Té se tady rozhodně nevyhnete.

Odpověděl jste na vše „ANO“? Tak to hledáme právě VÁS!

Nemusíte se ničeho bát, vše potřebné vás naučíme.

🤔 Jak bychom vám práci více přiblížili?

Den začínáme krátkým setkáním, kde si řekneme pár tipů pro úspěšný den. Z větší části strávíte den zajišťováním podání a výdeje zásilek, vyplácením důchodů a poukázek. Oceníme, pokud se nebojíte vzít situaci do vlastních rukou a nabídnete klientům doplňkové služby, které jim mohou usnadnit život. Někdy ovšem stačí jen vyslechnout a poradit.

🎁 Na co se u nás můžete těšit?

  • Skvělý kolektiv plný fajn lidí, za kterými si vždy můžete přijít pro radu👩👨.
  • Pomocná ruka 🤝, kolega, který vás v tom rozhodně nenechá vykoupat.
  • Možnost kariérního růstu. Věřte, že když budete chtít, rozhodně se můžete posouvat.
  • Týden dovolené navíc – odpočinek je důležitý!
  • Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění.
  • Příspěvek na rekreaci nebo dětské tábory.
  • Možnost vstoupit do programu MultiSport.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.
  • Výhody a slevy na produkty banky ČSOB.


Pokračujte na své cestě k České poště 👉 pošlete nám svůj životopis 👉 my se vám nejpozději do týdne ozveme. Když si nakonec plácneme nastoupit můžete ihned nebo dle dohody!

Staňte se součástí České pošty 💛.

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření a pojištění
  • Příspěvek na dovolenou

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Operations Management s.r.o. | Operations Management s.r.o. | Liberec Liberec
  • 32 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Liberec Liberec
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 21. července
RPM Service s.r.o. | RPM Service s.r.o. | Liberec Liberec
  • od 65 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. listopadu
H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o. | H & M Hennes & Mauritz CZ, s… | Liberec Liberec
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 15. listopadu
Pekařství a cukrářství Sázava, a.s. | Pekařství a cukrářství Sázava… | Lanškroun Lanškroun
  • 26 500 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. září
KOS WIRE EUROPE s.r.o. | KOS WIRE EUROPE s.r.o. | Lovosice Lovosice
  • 31 500 – 40 200 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 6. října
Pavel Skokan | Pavel Skokan | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 6. října

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Operations Management s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Prosperity Financial Services a.s., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Modivo Czech, s.r.o., CentralWork s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Lagardere Travel Retail, a.s., DISPONERO s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Partners Financial Services, a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Grafton Recruitment s.r.o., Mattoni 1873 a.s., Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberec IV-Perštýn, Liberec, Liberec XXIII-Doubí, Liberec, Celá ČR, Liberec I-Staré Město, Liberec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!