Hledáme Šikovné Truhláře

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno-venkov
Firma QL Interier s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 18.000 – 19.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 4. 2015

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme Vám příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Truhlář ve společnosti QL Interier sídlící 10km od Brna.

Náplň práce:

  • truhlářské práce
  • výroba dveří a dveřních zárubní
  • výroba schodišť a zábradlí
  • dokončovací truhlářské práce
  • zakázková výroba nábytku

Požadujeme:

  • Výuční list nebo maturitní vysvědčení v oboru
  • Praxe a řidičské oprávnění skupiny B výhodou
  • Zručnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem,..

Nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek
  • Jednosměnnou pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práci 10 km od Brna v Jiříkovicích dostupnou MHD
  • dobrý a přátelský pracovní tým
  • mzda dle zkušeností a praxe

Kontakt:
tel.: zobrazit tel. číslo
mail.: e-mail přes odpovědní formulář
www.dvereaschody.cz

Skladník s VZV

Nutně vás hledají
  • Syrovice
  • ONIO s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Domašov
  • Stavounie-CZ, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ivančice
  • Jatka Ivančice, s.r.o.
  • 30 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Olomoucký kraj
  • JAMANICK DEPARTMENT COMPANY s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Středočeský kraj
  • FORTENPER s.r.o.
Zveřejněno: 30. března
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Jihomoravský kraj
  • Michal Thoř
  • Ořech
  • auto MOTOL BENI a.s.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna

ONIO s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., KFC, Stavounie-CZ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LIKOV s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., MJ Helvetica s.r.o., Jatka Ivančice, s.r.o., CPI Moravia Books s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

Syrovice, Pohořelice, okres Brno-venkov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Jiříkovice, Domašov, Modřice, Kuřim, Lelekovice, Ivančice, Rosice, okres Brno-venkov, Tvarožná

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

benefit benefity Bor hledám IT Jiříkov Most mzda náplň práce odpovědnost pečlivost práce pracovní pracovní úvazek praxe samostatnost společnost společnosti truhlář úvazek výroba zaměstnanec zkušenosti Zruč kontakt kov list náplň obor oprávnění PR přátelský příležitost řidič řidičské oprávnění tým zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost