Hledáme lidem práci Manpower

Nová Huť = nová práce, až 180Kč/hod

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nová Huť už sice nějaký ten pátek nejsme, jsme Liberty, ale stále jedeme ve stejně dobře zajetých kolejích. Hledáme nové, šikovné kolegy, kteří se chtějí něco naučit a práce ve výrobě jim není cizí. Bez praxe nebo s praxí - najdeme pro Vás vhodnou pozici!

Popis pozice:

– Výroba produktů pro hutnický a strojírenský průmysl

- Vazačské, jeřábnické, zámečnické práce, obsluha obráběcích strojů

- Obsluha strojů, broušení trub, kontrola kvality a rozměrů trub

Profil kandidáta:

- Máte platný vazačský/jeřábnický průkaz - výborně! Máte jej propadlý - zajistíme obnovení

- Máte tuhý kořínek a práce ve směnném provozu Vám prostě pasuje

Nabízíme:

Mzdu 140 - 180Kč/hod – dle pozice, na kterou nastoupíte

– Příplatky za směnnost až do výše 3.000Kč/měsíc

– Příplatky za zdravotní rizika až 1.500Kč/měsíc

– Příplatky za noční směnu 22Kč/hod

- Příplatky za odpolední směnu 5Kč/hod

- Příplatky za směnu v sobotu a neděli 35Kč/hod

– Dotované stravování ve firemní kantýně

5 týdnů dovolen

– Práci na HPP

– Možnost karierního růstu na kvalifikovanější pozice

– Dlouhodobou a stabilní práci

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Ostrava
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 30. září
  • Brno
  • Miluše Čermáková
  • od 15 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května
  • Blansko
  • Základní škola a Mateřská škola Blansko…
  • od 17 070 Kč
  • Kardašova Řečice
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • 32 170 – 41 940 Kč
  • Dešná, Jindřichův Hradec
  • Vladimír König
  • 17 000 Kč
  • Kyjov, Hodonín
  • KM Beta a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Mikulčice
  • ATYP FURNITURE, s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

AJ Bor hledám IT kandidát kvality měsíc možnost náplň práce nová nové plat pozice práce praxe příplatky rizika růst stabilní stravování Týn výroba zdravotní životopis firemní kontrola kov náplň obsluha PR profi průmysl stroj výše