Elektro konstruktér

Lokalita Kopřivnice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro tradiční českou společnost, která je jedničkou ve svém oboru hledáme elektro konstruktéry. Nabídka je vhodná i pro čerstvé absolventy elektro oborů.

Popis pozice:

  • samostatný návrh el. obvodů vozidla,
  • tvorba konstrukční a homologační dokumentace,
  • komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli.
  • komunikace s interními útvary firmy (zkušebna, technologie, výroba, kvalita).

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ elektro se zaměřením na automobily nebo slaboproud,
  • zkušenosti v oblasti návrhu elektronických obvodů,
  • zkušenosti v oblasti tvorby konstrukční dokumentace,
  • orientace v problematice vozidlových CAN systémů – výhodou,
  • zkušenosti s PLM systémy, Siemens NX a Aucotec AG EBC výhodou,
  • samostatnost, časovou flexibilitu a ochotu cestovat. ŘP-B.

Nabízíme:

  • 5 týdnu dovolené
  • HPP na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • cafeteria systém
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční bonusy
  • výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
  • preventivní rehabilitační programy
  • závodní stravování
  • oceňování dárcovství krve a kostní dřeně,
  • firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivity)

Těšíme se na Vaše životopisy!