Mówisz po polsku? Super! Daj mi znać

České Budějovice
50.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Základní

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Hledá se OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S POLŠTINOU, anebo jak mluví Poláci: „SZUKAMY PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO Z POLSKIM“:)

Na této pozici se rozhodně nemusíš bát, že zapadneš do stereotypu, či rutiny.

Máme vizi, že 3 dny v týdnu strávíš u nás v kanceláři, kde budeš zpracovávat nabídky, tvořit cenové kalkulace a řešit obchodní případy.

Další dva dny budou vyhrazené na služební cesty především u našich polských zákazníků, ale občas můžeš je využit i na Home Office, v rámci kterého budeš např. vyhledávat nové obchodní příležitostí v Polsku.

POŽADAVKY:Nemusíš se bát. Rozhodně tě nehodíme do hluboké vody!
Tvoje zaučení proběhne za doprovodu našeho zkušeného obchoďáka, který se rád poděli o své know-how.

Bez čeho se však neobjedeš?

  • Miň. SŠ vzdělání
  • Komunikativní angličtiny a polštiny, pokročilé češtiny
  • Obchodního drivu a tahu na branku
  • ŘP skupiny „B“ a ochoty cestovat do Polska

BENEFITY:- Bonusy/prémie

  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
ZVVZ ENGINEERING, a.s. | ZVVZ ENGINEERING, a.s. | Ostrava Ostrava
  • od 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. února
Značky Morava, a.s. | Značky Morava, a.s. | Krnov Krnov
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s. | BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s. | Brumovice, Břeclav Brumovice, Břeclav
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. července
Tomášová Lea s.r.o. | Tomášová Lea s.r.o. | Polsko Polsko
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 21. června
Mark2 Corporation Czech a.s. | Mark2 Corporation Czech a.s. | Praha Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 4. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
LPP Czech Republic, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SAFE LOGIC s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, ADSESA Staff CONSULTING s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Burger King, Globus ČR, v.o.s., STAVOKLIMA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., TESCOMA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Bouda Burgers s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., A 11 s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., B2Call s.r.o., Möbelix

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Personální manažer / manažerka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice 2, České Budějovice, Celá ČR, Hrdějovice, České Budějovice, České Budějovice 3, České Budějovice, Homole, České Budějovice 6, České Budějovice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT