Skladnice/Skladník

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Chrudim
Firma PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 20.000 – 22.000 Kč

Pojďte balit zdraví spolu s námi.

Do našeho stále se rozrůstajícího týmu logistického centra Lékárna.cz v Píšťovech u Chrudimi, hledáme průběžně nové kolegy/kolegyně na pozici skladník/skladnice a expedient/expedientka.

Vítána je zkušenost s nízkozdvižným el. vozíkem

Jaká je pracovní doba a náplň práce?

V současnosti je pracovní doba 6:00h–14:30h. Nicméně hledáme flexibilní zaměstnance, kteří v případě nárůstu objednávek, typicky v období Vánoc, budou ochotni zůstat na směně o trochu déle, aby naši zákaznici dostali své objednávky včas.

Skladník/Skladnice:
manipulace s těžkými břemeny, manipulace s paletovým vozík, naskladnění, vyskladnění zboží (regálové systémy),celý den na nohou, práce s PC (základní uživatelská znalost), úklid skladu (sbírání kartonů, třídění odpadů) „žádné zametání, vytírání!!“.

Máte zájem o tuto nabídku?