Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

MZDOVÁ/ MZDOVÝ účetní pro výrobní společnost

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Lidské zdroje a personální management, Management, Účetní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

O nás

Vyznáte se v agendě mezd a Zákoník práce je Vaším přítelem?

Máte rád/a ve věcech pořádek a dokážete vykomunikovat i zdánlivě nemožné?

Ve výrobním závodě v Boru u Tachova, nám to šlape jak švýcarské hodinky 😊

Přidejte se k nám!

Vaše náplň práce:

  • zpracování mezd, mzdová závěrka (včasné a přesné zpracování mezd)
  • kontrola docházek zaměstnanců, evidence docházek (neschopenky, OČR, apod.)
  • roční mzdová závěrka
  • roční zúčtování daně z příjmu
  • zpracování exekucí
  • komunikace s příslušnými úřady (zejména v otázkách mezd, pojištění a daní)
  • sledování legislativních změn, týkajících se problematiky zpracování mezd, sociálního a zdravotního pojištění, daně z příjmu, výplaty nemocenských dávek apod.
  • mzdový a personální reporting, controling

Očekáváme od Vás

  • zkušenost se zpracováváním mzdové agendy ve středně velké výrobní společnosti – cca 500 zaměstnanců.

Pracovní podmínky a benefity:

  • perspektivní zaměstnání v menším výrobním závodu
  • přátelský kolektiv
  • bohatý zaškolovací program
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce) a mnohé další

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Jaroměř
  • Petr Bača
  • 33 500 – 35 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. dubna
  • Kralupy nad Vltavou
  • Andrea Kotranyi
  • 35 000 – 65 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas

EVROPA realitní kancelář, INDEX NOSLUŠ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Česká pošta, s.p., Coweo Technologies s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FORTISSIMO, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace, KDK Automotive Czech s.r.o., TRAN ANH VU s.r.o., King's Entertainment a.s., VESTAR GROUP a.s., Beautiful Studio s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Úvěrový specialista / specialistka, Manager, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Krupiér / Krupiérka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Tachov, Mariánské Lázně, Stříbro, Bor, Rozvadov

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ benefit benefity bonus Bor ČR den evidence IT komunikace náplň práce nemoc penzijní připojištění plat platy podmínky pojištění práce pracovní pracovní podmínky připojištění příspěvek reporting sledování společnost společnosti stravenky Tachov týden týden dovolené navíc účetní úřad výplaty zákoník zákoník práce zaměstnanců zaměstnání zdravotní agendy daně dovolené kolektiv kontrola kov legislativní mzdová mzdové mzdový náplň navíc nemocenský neschopenky penzijní personální pořádek PR program přátelský report roční sociální výrobní závod zkušenost