Instruktor pro děti na škole v přírodě - jaro 2020

Pracovní poměr brigády
Lokalita Celá ČR
Firma Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví
Odměna 4.000 – 8.000 Kč / týden

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme instruktory a dále hlavní programové vedoucí dětských pobytů (školy v přírodě). Jako instruktor se budeš starat o skupinku dětí ze ZŠ a realizovat zábavný program podle pokynů hlavního vedoucího. (Jako hlavní vedoucí budeš vymýšlet zábavný program a řídit tým mladých lidí.) Jsme malá, sympatická agentura a nabízíme vlídné jednání i dobrou odměnu vyplácenou v hotovosti ihned po ukončení každého turnusu. Můžeš s námi jet jen na jeden týdenní turnus, anebo na více – dle tvých časových možností. Přednostně potřebujeme obsadit pobyt v termínu 11. až 15. května 2020.

Podmínkou přijetí je minimální věk 18 let, dobrý vztah k dětem, organizační schopnosti a zodpovědnost.

Finanční odměna je 5.000 až 8.000,– Kč za pětidenní pobyt pro hlavního vedoucího. Odměna instruktora je 2.500,– Kč + prémie a bonusy. Dále ti zaplatíme cestu z domova na místo konání akce a zpět, ubytování i stravování v hotelové kvalitě 5× denně. Uhradíme ti také pojištění odpovědnosti. Při účasti na více turnusech a kvalitní práci obdržíš další finanční ohodnocení.

Termíny našich pětidenních pobytů jsou duben, květen a červen 2020. (Přednostně potřebujeme obsadit pobyt v termínu 11. až 15. května 2020.) Pobyty pro děti pořádáme po celé ČR.

Bereme zájemce každého věku. Bez obav se ozvi – bude se ti u nás líbit!

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena