Vedoucí dětského oddílu na školách v přírodě - jaro 2022

Pracovní poměr brigády
Lokalita Liberec
Firma Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví
Odměna 4.000 – 5.000 Kč / úkol

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme oddílové vedoucí a hlavní vedoucí pro odpolední zábavný program na školách v přírodě.

Jedná se o práci s dětmi ve věku 7 až 12 let z prvního stupně základních škol. Naši vedoucí jsou v akci vždy odpoledne během zábavného programu. Dopoledne mají vedoucí osobní volno – žáci jsou na vyučování s paní učitelkami. Všichni vedoucí využívají zdarma kvalitní hotelové ubytování i stravování 5× denně. Dopravu na místo konání a zpět domů plně proplácíme.

Náš obvyklý školní pobyt trvá od pondělí do pátku. Jde o pohodovou práci v mladém kolektivu v měsících duben, květen a červen 2022.

Finanční odměna je pro vedoucího oddílu za pětidenní pobyt minimálně 4.000,– Kč + možné prémie. (Pro hlavní vedoucí je odměna až 9.000,– Kč za týden.) Dále kompletně hradíme pěkné hotelové ubytování, stravování 5× denně, pojištění a dopravu na místo akce a zpět domů. Odměnu vyplácíme v hotovosti okamžitě při ukončení pobytu.

Pobyty pro děti pořádáme po celé ČR. Jsme malá, sympatická agentura s vlídným jednáním. Bez obav se ozvi.

Na měsíce květen a červen přijmeme také řidiče osobního automobilu a skladníka v jedné osobě. Plat je 25.000,– Kč čistého + stravování + ubytování zdarma. Další peníze můžeš vydělat za používání vlastního automobilu pro rozvoz herního materiálu. Reálně tak lze na této pozici vydělat 35.000,– Kč čistého měsíčně a nic neutratit.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena