Zdravotník na školách v přírodě - jaro 2020

Pracovní poměr brigády
Lokalita Celá ČR
Firma Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví
Odměna 3.500 – 5.000 Kč / úkol

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zdravotníky či zdravotnice na týdenní dětské pobyty – školy v přírodě na jaře 2020. Jsme malá, sympatická agentura a nabízíme vlídné jednání i dobrou odměnu vyplácenou v hotovosti ihned po ukončení každého turnusu. (Můžeš s námi jet jen na jeden týdenní turnus, anebo na více – dle tvých časových možností.)

Podmínkou práce zdravotníka je absolvovaný kurz pro dětské zotavovací akce, ale bereme též zdravotní sestry, absolventy střední zdravotnické školy a mediky s ukončeným 3.ročníkem lékařské fakulty).

Finanční odměna je minimálně 3.000,– Kč za pětidenní pobyt / minimálně 4.500,– Kč za týdenní pobyt + možné prémie. Dále ti zaplatíme cestu z domova na místo konání akce a zpět, ubytování i stravování v hotelové kvalitě, uhradíme také pojištění odpovědnosti. (Při účasti na více turnusech nebo při schopnosti pracovat též jako vedoucí dětské družinky obdržíš další bonusové finanční ohodnocení.)

Termíny našich jarních pobytů jsou duben, květen a červen – a potom také září a říjen 2020. Pobyty pro děti pořádáme po celé ČR. Bereme zájemce každého věku. Bez obav se ozvi – bude se ti u nás líbit!

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena