Nabídky práce v okrese Tábor v oboru Administrativa, zákaznický servis

 • Tábor
 • COGEBI a. s.
 • od 55 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Tábor
 • PT servis konzervárna spol. s r.o.
 • od 26 510 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. listopadu
 • Tábor
 • BYTES Tábor s.r.o.
 • od 30 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. listopadu
 • Planá nad Lužnicí
 • ALVARAK GROUP a.s.
 • 20 000 – 23 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. října
 • Tábor
 • DK OPEN, spol. s r.o.
 • od 22 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. října
 • Tábor
 • VSP DATA a.s.
 • od 25 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. října


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
COGEBI a. s., ENVI-PUR, s.r.o., PT servis konzervárna spol. s r.o., BYTES Tábor s.r.o., ALVARAK GROUP a.s., Mgr. Karel Zivčák, Bauer Technics s.r.o., DK OPEN, spol. s r.o., VSP DATA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Účetní, Oblastní manažer / manažerka, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Úředník / Úřednice

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Tábor, Soběslav, Planá nad Lužnicí, Stádlec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ Ali audit audity Ben benefit co den do e-mail hodnocení Ina interní interní audity ISO IT Iva je k ke kol ku kvality mezi mobil možnost mzdy na nad napříč Nick Nika o ob od ohodnocení Oleg pec penzijní připojištění plat po pod podpora pojištění pracovní pravidla pro při připojištění příspěvek režim rozvoj růst řízení s se specialist specialista společnost společnosti sport stabilní stravování systém školení telefon to u uplatnění v včetně ve vo vod vz vzdělávání z za zaměstnanec zaměstnavatel zdraví ze zkušenosti akce auditor auto Bor dle dodržování dokumentace domov flexibilní hlavní chemie jídlo kurz Lom management manažer měření Most náplň práce NDA nová nový ode odpovědnost plán plánování práce práce z domova práva reklama Sam spolupráce správa strategie Tom vedení vzdělání vzor zaměstnanců znalost znalosti absolvent absolventy doba HR komunikace kurzy pozice požadavky pracovní doba pracovník pružná pracovní doba v zahraničí vhodné zahraničí administrativní administrativní činnost během BOZP činnost EU evidence Ivo kontrolor Ota OZP pečlivost pracoviště praxe před samostatnost sklad stravenky technik administrativní pracovník bonus hledám mezinárodní přede Simon Simona víkend zdarma asistent bankovní bez flexibilní pracovní doba Oto zaslání životopis 3D důchod Chodov Office paušál pracovní pozice stravenkový paušál týden týden dovolené navíc úprava dění příplatek rozvoz třídění benefity Max podle pracovní poměr
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Administrativa, zákaznický servis v okrese Tábor
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena