Najděte práci ihned! Vybírejte z 23 248 nabídek
1

Nejprve se registrujte nebo se přihlaste

2

Vytvořte si životopis a vyplňte pracovní preference

3

Začněte vyhledávat nabídky pomocí umělé inteligence

jenPrace.cz - Nová práce ihned!

Nebaví vás pokaždé vyplňovat políčka?

nebo k účtu JenPráce.cz a mějte veškeré formuláře předvyplněny.

Chcete zobrazit pracovní nabídky pomocí umělé inteligence?
Dodržte výše uvedené kroky a prozkoumejte možnosti, které vám AI nabízí.

Nabídky práce v Josefově Dole v oboru „Průmyslová a chemická výroba“ (966 inzerátů)

Práce v Josefův Důl nabízí pestré pracovní příležitosti zejména v oblastech služeb, řemesel a lehkého průmyslu spojeného se zázemím okresního centra. Najdete tu nabídky v obchodu, gastronomii, stavebnictví, logistice a provozech poskytujících každodenní služby pro místní obyvatele. Pro uchazeče jsou dostupné jak pozice pro kvalifikované řemeslníky a techniky, tak i zaměstnání v administrativě nebo v péči o veřejné potřeby. Pracovní nabídky v regionu často zahrnují režim na směny i běžné denní úvazky.

Josefův Důl je klidné místo s přívětivým venkovským charakterem a snadným přístupem do okolní přírody, což ocení lidé hledající vyvážený poměr práce a volného času. Život v obci je příjemný díky místní komunitě, základní infrastruktuře a krátkým dojezdům do větších center. Okolní lesy a polní cesty nabízejí možnosti k rekreaci, sportu i rodinným aktivitám, což zvyšuje atraktivitu místa pro ty, kdo hledají zaměstnání s kvalitním zázemím pro každodenní život.

Z profesního pohledu má Josefův Důl výhodu blízkosti průmyslových a obchodních center okresu Mladá Boleslav, což podporuje poptávku po pracovních pozicích v dodavatelských řetězcích, dopravě a servisních oborech. Místní trh práce těží z dostupnosti kvalifikované pracovní síly a možnosti dojíždění, takže zde vznikají stabilní pracovní příležitosti i sezonní projekty. Pokud hledáte zaměstnání v menším, komunitně orientovaném prostředí s dobrou konektivitou do širšího regionu, nabídky v Josefův Důl stojí za pozornost.

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Nové Město, Praha, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Karlovy Vary, Pardubice, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DELTA & PERSONAL s.r.o., MarkZPro s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HR Direct s.r.o., TITBIT, s.r.o., NEONLAK spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., FEMONT a.s., KV Final Ralsko s.r.o., Josef Lojek s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KAMAX s.r.o., TREVOS, a.s., DISPONERO s.r.o., SH Job Partners s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., asphericon s.r.o., LINDE + WIEMANN CZ, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Trenkwalder a.s., TRANSFER International Staff s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KATRING, spol. s r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., RKO GROUP a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Dělník / Dělnice, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Produktový manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Obsluha strojů, Analytik / analytička logistických procesů, Strojní mechanik / mechanička, Vývojový inženýr / inženýrka, Shift leader / Vedoucí směny
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 21. srpna

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

NEONLAK spol. s r.o. | NEONLAK spol. s r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav (5 km)
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 21. srpna
HR Direct s.r.o. | HR Direct s.r.o. | Bělá pod Bezdězem Bělá pod Bezdězem (8 km)
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
Josef Lojek s.r.o. | Josef Lojek s.r.o. | Příšovice Příšovice (19 km)
  • 50 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
KAMAX s.r.o. | KAMAX s.r.o. | Turnov Turnov (24 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
asphericon s.r.o. | asphericon s.r.o. | Jeřmanice Jeřmanice (31 km)
  • 36 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 17. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Nymburk Nymburk (32 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Liberec Liberec (32 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. | OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s… | Sadská Sadská (36 km)
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 17. srpna
ADAM & PARTNER, s.r.o. | ADAM & PARTNER, s.r.o. | Liblice, Český Brod Liblice, Český Brod (42 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna



Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.