Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Kuchař/ka ve školní jídelně - volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Hranice, okres Přerov
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Kuchař / Kuchařka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Chcete se stále vzdělávat a objevovat nové trendy v gastronomii?

Chcete se podílet na modernizaci závodního stravování?
Pak hledáme právě Vás!

Jsme jedničkou na trhu v České republice ve stravování a působíme zde již od roku 1991.

Nyní hledáme nového parťáka na pozici "Kuchař/ Kuchařka" do našeho týmu ve školní jídelně v Hranicích.

Náplň práce:

* tvorba vhodných skladeb pokrmů při tvorbě jídelního lístku
* zvolení vhodného technologického postupu pro přípravu pokrmů
* příprava a úprava produktů a pokrmů
* dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů, dodržování zásad HACCP

Co od Vás očekáváme:

* předchozí praxi nebo vyučení v oboru
* spolehlivost, pracovitost
* zdravotní průkaz

Co Vám můžeme nabídnout:

* dlouhodobý pracovní poměr na HPP
* mzda připsána na účet maximálně každého 5. v měsíci
* kvartální finanční odměny za individuální přínos a odpracované roky ve společnosti
* jídlo za pár korun - dotovaná strava
* až 5 týdnů dovolené
* placené volno na narozeninový den
* příspěvek na penzijní pojištění
* karta Benefit Plus (body na volnočasové aktivity, lékárny atd.)
* školící programy pro kuchaře
* možnost kariérního růstu v rámci společnosti

* pracovní doba Po-Pá, volné víkendy

Nástup od srpna.

  • Valašské Meziříčí
  • Delirest services s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. března
  • Olomouc
  • Globus ČR, v.o.s.
  • 35 700 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Čelákovice
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 45 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 11. srpna
  • Liberec
  • NN Pojišťovna
  • 25 000 – 47 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Veselí nad Lužnicí
  • Markéta Klimentová
  • 29 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
Zveřejněno: 4. srpna

Delirest services s.r.o., SH Job Partners s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Globus ČR, v.o.s., KFC, McDonald`s ČR spol. s r.o., ZÁLESÍ a.s., AquaKlim, s.r.o., Richard Kučík, Pekařství M a M, s.r.o., Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., Domov seniorů Hranice, příspěvková organizace, Everness s.r.o., HASIČÁRNA SPARTA s.r.o., Senar Camci, Tuan Anh Truong, ALIMENTUM REST s.r.o., ROGASS CATERING s.r.o., Rudolf Lysek, Těžká mechanizace, s.r.o., Hotel Říka s.r.o., Weomax Group s.r.o., GASTRO VITALITA s.r.o., Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí, Sadílek & Řehák s.r.o., POKLUDA s.r.o., Bruckner Group s.r.o., Domov Alzheimer Přerov z.ú., WANLIDA EURO s.r.o., ZOE EXCLUSIVE s.r.o., QIU JIE WANG s.r.o., FIRESTEAK s.r.o., RSK INDIAN s. r. o., Erika Kubjátová, Milan Martinek, Mateřská škola Jablůnka, okres Vsetín, příspěvková organizace, MOTOTAVERNA s.r.o., HolRest s.r.o., Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace, Jiřina Šindelářová, Zemědělské družstvo Kokory, SALASAR SERVICES s. r. o., Golden Riviera Investment s.r.o., AMUNAK s.r.o., JASY Vsetín s.r.o., Mother India s.r.o., Villa Rosenaw, s.r.o., Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm, Pavla Tomšejová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Barista / Baristka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Potravinářský dělník / dělnice, Pokojová služba, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Hranice, okres Přerov, Valašské Meziříčí, Velká Bystřice, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Olomouc, Zlín, Kojetín, okres Přerov, Klimkovice, Otrokovice, Čeladná, Opava, Prostějov, Frýdek-Místek, Luhačovice, Litovel, Lipník nad Bečvou, Mankovice, Odry, Bystřice pod Hostýnem, Chvalčov, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Přerov, Zašová, Jablůnka, Vítkov, Holešov, Rokytnice, okres Přerov, Větřkovice, Kokory, Velký Týnec, Vsetín

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Rekvalifikační kurzy v kostce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

astronom benefit bezpečnost Bor den doba dodržování gastro hledám HR IT jídlo měsíc možnost mzda náplň práce nové odměny placené volno pojištění postup práce pracovní pracovní doba pracovní poměr příspěvek růst sklad společnost společnosti STK stravování trendy úprava vhodné vhodný víkend volno vyučení v oboru zdravotní díl dovolené finanční kariérní karta možnost kariérního růstu náplň obor penzijní penzijní pojištění placené poměr PR program programy předpis příprava rok školní technolog trend trh tvorba tým vyučení závod