Hledáme lidem práci Manpower

Firemní právník v personální agentuře

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Právní služby a soudnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jsme společnost ManpowerGroup, jednička na trhu personálních společností a 15. největší zaměstnavatel v ČR, a v současné době hledáme kolegyni/kolegu se zájmem o pracovní a občanské právo, která/který posílí náš back office tým na pozici firemního právníka.

Požadujeme alespoň 3-5 let praxe a schopnost poskytovat poradenství a samostatně řešit úkoly v oblasti pracovního a obchodního práva.

Popis pozice:

  • právní podpora managementu a jednotlivých oddělení
  • úprava smluvních podmínek, tvorba vzorů a revize dokumentů
  • vyřizování kontrol orgánů státní správy
  • sledování vývoje legislativy
  • školení zaměstnanců
  • komunikace s globálním týmem

Profil kandidáta:

  • důkladná znalost občanského (zejména závazkového) a pracovního práva
  • vysokoškolské vzdělání právního zaměření
  • alespoň 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • znalost GDPR a korporátního práva
  • proklientský přístup, systematičnost
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • zázemí jedničky na trhu v oblasti personálních agentur
  • možnost profilovat se a získávat zkušenosti v oblasti pracovního práva
  • příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelskou firemní kulturu
  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)
  • množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, možnost práce na home office, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době
  • nástup dohodou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Malá Strana, Praha
  • MediFarmaco a.s. v likvidaci
  • 18 500 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. srpna
  • Příbram
  • Anna Farářová
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Příbram
  • Záběhlice, Praha
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad…
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. října

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

back office benefit ČR den flexibilní GDPR hledám home office HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy management měření místa Most možnost obchodní Office podpora poradenství postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní prostředí práva právník právo praxe prostředí příspěvek sick day sledování SOU společnost společnosti sport stravenky system školení týden týden dovolené navíc uchazeč úprava vyšší vzdělání vzdělávání vzor zaměstnanců zaměstnavatel zkušenosti znalost agent anglické díl dobro dohodou dokument dovolené firemní jazyk korporát korporátní kov navíc obchod oblast oblasti oddělení personální PR právní profi příjemné případ přístup rok schopnost smluvní správy trh tvorba tým úkol úkoly volná pracovní místa zkušenost