Technik kvality - pouze ranní směna

Lokalita Žďár nad Sázavou
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Simona Slavíková, zobrazit tel. číslo

Osud výrobků bude ve vašich rukách!

Hledáme technicky zaměřené pracovníky, kteří budou mít na starost kontrolu kvality výrobků, odlitků, v oblasti strojírenství. Místo výkonu práce Žďár nad Sázavou, 1 směna – ranní.

Popis pozice:

Náplní práce není pouze vizuální kontrola výrobků, ale také:

– měření parametrů

– kontrola podle technické dokumentace

– tvorba kontrolních protokolů

– proces zmetkovitosti – účast při hledání příčin

– sběr dat, tvorba prezentací a přehledů

Pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů.

Profil kandidáta:

Většinu k náplni práce vás naučíme, potřebujete mít nutně ale:

– technické povědomí – vzdělání nebo zkušenosti

– orientace ve výkresové dokumentaci

– znalost práce na PC

Nabízíme:

– práce pouze na ranní směnu 6-14h

– mzdové ohodnocení 23 – 30 000,-Kč (podle zkušeností)

– 5 týdnů dovolené

– pracovní doba 7,5h denně

– možnost kariérního růstu a posunu uvnitř firmy

– výhodné telefonní tarify

– akce pro zaměstnance a tábory pro děti

Pokud vás pozice zaujala, zašlete prosím vás životopis pomocí odpovědního tlačítka nebo na e-mail e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?