Řezník - Rakousko - Nj Nutná

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma winjobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 1.800 – 1.900 €
Kontakt Simona Harazímová, zobrazit tel. číslo

Pro našeho klienta do města Eberstalzell hledáme řezníky do Rakouska!

Náplň práce:

  • bourání, přesné řezání masa, vykošťování, míchání masa
  • zpracování celých kusů vepřového i hovězího

Nabízíme:

  • 10,40 EUR/hodina
  • 26,40 denně diety
  • 15,00 denně příspěvky na ubytování
  • s hledáním blízkého ubytování pomůžeme
  • dlouhodobá pracovní spolupráce
  • rakouská pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat

Požadujeme:

  • praxi v oboru (zpracování celých kusů hovězího i vepřového)
  • vyučení v oboru řezník
  • znalost německého jazyka!
  • ochotu pracovat přesčas (v případě potřeby)
  • spolehlivost a odpovědnost

V případě zájmu mne kdykoliv kontaktujte!

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist