ELEKTROMONTÉR - Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma FONHAUSER GmbH
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 2.300 – 2.400 €

Hledáme elektromontéry do oblasti Dolního Rakouska (Vídeň a okolí).
Pracovníci se mohou hlásit v týmu nebo jednotlivě!

Náplň práce:

  • tahání elektro kabelů
  • elektromontáže (montáže/demontáže zásuvek, zapojování elektřiny na stavbě)

Požadujeme:

  • zkušenost v tomto oboru
  • vyučení v oboru technického typu
  • znalost německého jazyka na alespoň základní komunikativní úrovni – důležité je dorozumět se na pracovišti.
  • pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B a vlastní automobil k dispozici

Nabízíme:

  • hodinovou sazbu v hodnotě 12,35 Euro
  • velké diety 26,40 Euro/den
  • příplatek na ubytování 17,24 Euro/den
  • rakouskou pracovní smlouvu
  • 13. a 14. plat dle rakouského sociálního systému
  • pomoc při hledání ubytování a jeho organizací

Měsíční mzda: min. 2 300 – 2 400 Eur čistého / měsíc
(z této částky si hradíte ubytování – cca. 300 Euro)

Máte zájem o tuto nabídku?