Volné místo ve firmě A-JOBS GmbH

Obsluha ohraňovací mašiny - Rakousko - základ NJ nutný!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

A-JOBS GmbH

AUSTRIANJOBS byla založena v roce 2011 Thomasem Maurerem. Kromě centrály v Mauthausenu má společnost nyní dalších pět poboček v Rakousku, včetně náborové a obchodní kanceláře v České republice!

Hledáme zaměstnance s širokým spektrem kvalifikace – od jednoduchých asistentů až po vysoce kvalifikované kvalifikované pracovníky nebo techniky. Pokrýváme téměř každé odvětví.

A-JOBS GmbH

Co od Vás očekáváme:

OBSLUHA OHRAŇOVACÍ MAŠINY!

Pro našeho klienta do města Perg hledáme Obsluha CNC stroje.

Náplň práce: obsluha stroje, broušení, mlácení palicí, třídění, ohýbání plechů. Plechy: hliník, nerez a hlavně železo.

Požadujeme:

  • praxi v oboru
  • základní znalost němčiny
  • fyzickou zdatnost!

Nabízíme:

  • 1500 Euro čistého
  • 13tý a 14tý plat v plné výši
  • všechny výhody, které se pojí s rakouským sociálním systémem

V případě zájmu mne prosím kontaktujte:
Simona Harazímová
e-mail přes odpovědní formulář
zobrazit tel. číslo

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Bor dění EU hledám HR job jobs náplň práce Office plat práce Rakousko třídění výhody znalost kontakt města náplň obor obsluha PR případ sociální stroj systém