Hledáme lidem práci Manpower

Kontrolor kvality - 13. plat!

Lokalita Ostrava   Zobrazit na mapě
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do automotive společnosti hledáme inspektora kvality! Pokud znáte nástroje kvality a máte zkušenost s prací s měřidly, možná hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • Práce s měřidly, kontrola dodržování pracovních postupů a parametrů výroby
  • Řešení interních neshod výrobku dle standardů společnosti
  • Správa evidence záznamů o jakosti v souladu s platnou legislativou a interními předpisy
  • Spolupráce s vedoucími zaměstnanci výroby ohledně neustálého zlepšování
  • Pravidelné reportování

Profil kandidáta:

  • SŠ technického zaměření
  • Znalost nástrojů kvality a práce s měřidly
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Pečlivost, samostatnost a flexibilitu
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provoze, kdy se střídá krátký a dlouhý týden (12-ti hodinové směny)

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pravidelnou valorizaci mezd 1x ročně
  • Roční bonus
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
  • Obědy jen za 46 Kč za hlavní jídlo a polévku nebo salát, které nám vaří známá Jídelna OPEN na každé směně
  • Kompenzace nákladů na cestu do zaměstnání i pro ostravské zaměstnance
  • Příspěvek na penzijní připojištění 10.800 Kč / rok
  • Příspěvek na aktivity vašich dětí (tábor, škola v přírodě, apod.)
  • Odměny při významných příležitostech (životní jubilea, svatba, narození dítěte)
  • Nákup brzdových destiček za výrobní náklady
  • Odměny za dárcovství krve či plazmy
  • Zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu
  • Slevy na vozy Škoda
  • Firemní akce (Family Day, Fotbalový turnaj, Dětský den, Vánoční večírek, Mikuláš, soutěže pro zaměstnance a děti zaměstnanců)
  • Zdravotní programy (očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, dny zdraví)
  • Závodní lékař 4x týdně k dispozici
  • Vlastní kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační koutek
  • Prostor pro rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení dle navrženého vzdělávacího plánu)
  • Čerstvá káva po celý den

Pokud vás tato pozice oslovila, neváhejte nám zaslat svůj životopis, co nejdříve vás budeme kontaktovat! :)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Kunčice, Ostrava
  • Pragolematik s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Ostrava
  • Příležitost pro každého s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 6. května
  • Ostrava
  • CYPRIÁN, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Ostrava
  • X - servis park s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Ostrava
  • UNIKASSET, spol. s r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Viking Mašek, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 21. září

Applus Czech Republic s.r.o., Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Mlékárna Kunín, s.r.o., CYPRIÁN, s.r.o., Příležitost pro každého s.r.o., Matěj Glac, X - servis park s.r.o., Radim Glonek s.r.o., UNIKASSET, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality

Celá ČR, Ostrava, Kunčice, Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ akce auto bonus Bor den dodržování EU evidence hlavní hledám hodnocení HR inspektor interní inzerát inzeráty IT jídlo kandidát kontrolor kurz kurzy kvality měření místa Most náklady narození nástroje NDA nové odměny Office ohledně ohodnocení pečlivost penzijní připojištění plán plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa práva pro zaměstnance připojištění příspěvek rozvoj samostatnost směny SOU společnost společnosti spolupráce správa svatba školení Tábor tarif tarify telefon týden uchazeč vedoucí vyšší vzdělávání zaměstnanců zaměstnání zdraví zdravotní znalost životopis automat dar dítě dny dovolené finanční firemní jazyk kompenzace kontakt kontrola kov lékař náklad nástroj PC penzijní PR profi program programy předpis příležitost případ přístup report roční rok standard stroj škola technické uživatel večírek volná pracovní místa výrobní výroby zaměstnanci závod záznam zkušenost životní