Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Referent kvality ! 13.plat !

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Přední výrobce v automobilovém průmyslu hledá pro rozšíření stávajícího týmu vhodného kandidáta na pozici Technik kvality.

NABÍZÍME:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (dodržování rodinných tradic, týden dovolené navíc)
  • 13. plat
  • stravenky
  • možnost být součástí projektu
  • kariérní růst
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • příležitost pro schopné

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení a zodpovědnost svěřeného projektu
  • zpracování podkladů a kompletní péče o projekt
  • všeobecný dohled nad projektem (kontrola, analýza chyb)
  • sledování procesů a jejich analýza

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na stejné či velmi obdobné pozici v odd. kvality výrobní společnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

  • Karlovy Vary
  • Viking Mašek, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 21. září
  • Krupka
  • Jaroslav Třešňák
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Kraslice
  • Lantal Parts s.r.o.
  • 15 000 – 20 500 Kč
  • Bechyně
  • Lázně Bechyně s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Mošnov
  • JOB AIR Technic a.s.
  • od 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ analýza auto automobil benefit benefity Bor den dodržování hodnocení IT kandidát kariérní růst kvality mobil možnost náplň práce odpovědnost Office ohodnocení péče plat práce pracovní pracovní prostředí prostředí růst sledování SOU společnost společnosti stabilní stravenky technik týden týden dovolené navíc vedení vhodné všeobecný vzdělání zaměstnanec znalost dovolené finanční kariérní komunikační kontrola náplň navíc organizační schopnost organizační schopnosti PC PR proces procesů projekt průmysl příležitost schopnost schopnosti součást tým uživatel výrobní zaměstnanecké zaměstnanecké benefity