Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí Distribuce - Ostrov

Lokalita Ostrov, okres Havlíčkův Brod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Společnost SKF Lubrication Systems CZ s výrobním závodem v Chodově, hledá Vedoucího distribuce pro nově otevíraný sklad v Ostrově! Pokud máte zkušenosti z logistiky a domluvíte se anglicky i německy na nic nečekejte a hned mě kontaktujte!

Popis pozice:

- zpracovávání zákaznických objednávek
- komunikace se zákazníky
- komunikace s interními dodavateli a odděleními v rámci SKF
- posuzování a vyhodnocování efektivnosti a produktivity procesu distribuce
- řízení obalového hospodářství v rámci distribuce
- plánování a řízení lidských zdrojů na svém oddělení

Profil kandidáta:

- min. středoškolské vzdělání
- angličtina a němčina na komunikativní úrovni
- dobrá znalost práce v SAP a Excel
- praxe v logistice alespoň 2 roky

Nabízíme:

- zázemí společnosti s dlouhou tradicí a švédskou firemní kulturou
- motivující mzdové ohodnocení
- roční bonus
- 5 týdnů dovolené
- Cafeterie
- příspěvek na stravu
- další vzdělávání

  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Jihlava
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Karolina Spielmannová
  • 15 200 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Velká Bystřice
  • Lada Duchonova
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 31. ledna

KOMBI TRANS s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Ciret s.r.o., Šmídl s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, Zenit, spol.s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CONTEG, spol. s r.o., BAKKER, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., KARO - Leather Company s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Comac jobs s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., O.K. solution, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., PROROZVOZ s.r.o., Trenkwalder a.s., INTERMONT s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., NOVPLASTA CZ, s.r.o., BCS Automotive Interface Solutions s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., VIVANTIS a.s., PERFO LINEA a.s., Exposure Group a.s., ROBLON-VAMAFIL, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Crocodille ČR, Expedo s.r.o., HRADECKÁ SPOLEČNOST s.r.o., UNImont plus s.r.o., Jiří Bíza, ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou, K + K mezinárodní doprava s.r.o., SAPRIL Morava s.r.o., Luboš Vrána, Granit Lipnice s.r.o., AR-KOVO, s.r.o., Farma Ostrov s.r.o., Rudolf Šaman, AGRO PERTOLTICE, a.s., BV EXPRES s.r.o., VEMI-trading s.r.o., Čermák-Transport s.r.o., Petr Přibyl, AGRO PODLESÍ, a.s., IESA Logistics a.s., INTER EXPRES servis s.r.o., DUO TRANS CZ, s.r.o., VIKARENS Group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Strojmistr / Strojmistrová, Strojvedoucí, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Seřizovač / seřizovačka strojů, Výrobce / výrobkyně kožedělného zboží, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Shift leader / Vedoucí směny, Vedoucí skladu, Specialista / specialistka kvality

Luka nad Jihlavou, Polná, Pelhřimov, Celá ČR, Humpolec, Havlíčkův Brod, Čáslav, Uhlířské Janovice, Kutná Hora, Divišov, Boršov, Kolín, Trhová Kamenice, Jihlava, Krucemburk, Nasavrky, okres Chrudim, Ovčáry, okres Kolín, Slatiňany, Benešov, Chrudim, Nové Veselí, Žďár nad Sázavou, Mirošovice, Žiželice, okres Kolín, Žirovnice, Tuněchody, Mnichovice, okres Praha-východ, Hradec, okres Havlíčkův Brod, Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Bohdaneč, Zruč nad Sázavou, Jiřice, okres Pelhřimov, Červené Janovice

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

anglicky angličtina bonus hodnocení Chodov interní IT kandidát komunikace náplň práce němčina nová ohodnocení Ostrov plán plánování pozice práce praxe příspěvek řízení řízení lidských zdrojů sklad společnost společnosti system vedoucí vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost cafeterie dovolené firemní kontakt lidský logistik mzdové náplň oddělení PR proces profi roční rok výrobní zákazník závod zdroj zkušenost