Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Obsluha myčky nádobí (Liberec)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte možnost pracovat s tím nejmodernějším vybavením široko daleko.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

Hodili by se nám

Pracanti, kterým nebude vadit monotónní práce.

Co Vás čeká

Více méně budete pracovat na pásové myčce, která udělá většinu práce za vás. Domů budete odcházet s čistou hlavou.

I na myčce používáme ty nejmodernější technologie, abychom ušetřili co nejvíce práce.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend (nad rámec zákona)
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Jihlava
  • Psychiatrická nemocnice Jihlava
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 12. srpna
  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 16 340 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Třeboň
  • od 17 400 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Ústí nad Labem
  • Hovorková a spol., spol. s r.o.
  • od 16 900 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Bechyně
  • Lázně Bechyně s.r.o.
  • od 14 600 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • WK IMPORT s.r.o.
  • od 15 200 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Třeboň
  • od 16 300 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 2. března
  • Teplice nad Bečvou
  • Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Třeboň
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Jablonné v Podještědí
  • MALEVIL, s.r.o.
Zveřejněno: 1. června
  • Třeboň
  • 19 500 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Prostějov
  • WIKY, spol. s r. o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Třebíč
  • Brabec velkoobchod s.r.o.
  • od 75 Kč / hod
  • Rybník, Ústí nad Orlicí
  • KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad…
  • 13 000 – 17 000 Kč
  • Dolní Dobrouč
  • 14 800 – 19 200 Kč
  • Benešov
  • Recovera Využití zdrojů a.s.
  • 95 Kč / hod

HOFMANN WIZARD s.r.o., 1ku1 s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, HUMANIC CZ spol. s r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Motopoint, a.s., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., XXXLutz, ProJobEU s.r.o., VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o., CELTIMA s.r.o., ELTODO, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Kolokrám s.r.o., Manuvia Praha, 4 P & P, spol. s r.o., ROSSMANN, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Tesař / Tesařka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický inženýr / inženýrka, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality

Liberec, Celá ČR, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Český Dub

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

AJ budoucnost den EU firma HR IT Liberec měsíc možnost mzda na dobu neurčitou náplň práce plat práce prostředí příplatky smlouva stravenky technologie víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis člen dovolené kov kvalitní na dobu náplň obsluha PR rámec rok technolog v roce vybavení zákazník zaměstnanecké