Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník/ice - 1 směna s flexibilní pracovní dobou

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 29.000 Kč
Kontakt Sabina Kasanová, zobrazit tel. číslo

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

  • Do nové moderní společnosti  sídlíci v Brně- Slatině zabývající se výrobou mikroskopů a stetoskopů hledáme kolegu nebo kolegyni do skladu na ranní směnu, s flexibilní pracovní dobou.

Náplň práce:

  • nabízíme práci v čistém prostředí stabilní firmy.
  • vaší náplní bude dohlížení a přispívání k hladkému průběhu expedice zboží, balení výrobků a zadávání dat do PC.

Co od Vás očekáváme:

  • komunikativní znalost anglického jazyka (úrověň B1-mírně pokročilý)
  • zkušenosti ze skladu
  • uživatelská znalost PC
  • dobré komunikační dovednosti
  • průkaz VZV

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na jednu směnu
  • flexibilní začátek směny
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • volné víkendy
  • čisté prostředí
  • fajn kolegy a kolegyně
  • jazykové kurzy
  • teambuldingové akce

Benefity

  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE