Hledáme lidem práci Manpower

Zámečník ve strojírenské výrobě | BEZ SMĚNNOSTI

Lokalita Vikýřovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte šikovné ruce, praxi v obrábění či svařování a hledáte práci jen na ranní směnu? S námi budete součástí malého pohodového týmu techniků a odpoledne budete mít volné pro sebe a rodinu. Těšit se můžete na dobrou mzdu a pravidelné bonusy. Čekáme na váš životopis.

Popis pozice:

  • Ruční obrábění a svařování
  • Práce podle výkresů
  • Jen ranní směna

Profil kandidáta:

  • Umíte pracovat s kovem
  • Svářečák je velký bonus
  • Čtete výkresy

Nabízíme:

  • Pouze ranní směna
  • Pravidelné bonusy ke mzdě
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Smlouva na dobu určitou a poté prodloužení

Zaslání životopisu je nezbyté pro zařazení do přijímacího řízení.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Česká Třebová
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 26. března
  • Olomouc
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 27. března
  • Velemyšleves
  • Manpower
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 9. června

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, TDK Electronics s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., SH Job Partners s.r.o., SNĚŽNÍK , a.s., Vision Travel s.r.o., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., ZLKL, s. r. o., Schaeffler Production CZ s.r.o., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., Miloslav Ševčík, Personal fabric - agentura práce, a.s., Comac jobs s.r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., Jiří Geisler, Grafton Recruitment s.r.o., Drevos obaly s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, REHAU Automotive, s.r.o., FrostFood a.s., Skanska a.s., CERCLING CORP s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Bergasto a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., MedicProgress, a.s., Hřiště v CAJKU s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Úsobrno, Šumperk, Šumvald, Rýmařov, Dolní Morava, Bělá pod Pradědem, Uničov, Loštice, Lanškroun, Litovel, Jeseník, Bruntál, Kunčina, Šternberk, Moravská Třebová, Letohrad, Žamberk, Česká Třebová, Jevíčko, Rokytnice v Orlických horách, Svitavy, Hněvotín, Hlubočky, Hradec nad Svitavou, Velká Bystřice

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše o služebním autě k soukromým účelům

bonus bonusy HR inzerát inzeráty IT kandidát místa pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek řízení smlouva SOU společnost společnosti stravování svařování technik uchazeč vyšší zámečník zařazení zaslání životopis dobro kov na dobu na dobu určitou penzijní penzijní pojištění PR profi případ příspěvky přístup ruční směna součást stroj tým volná pracovní místa