Volné místo ve firmě BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.

Skladník skladu hotových výrobků

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Brumovice, okres Břeclav
Firma BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 34.000 Kč

O nás

BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.

Specializujeme se na výrobu pohodlného čalouněného nábytku. V České republice dnes máme vedoucí postavení, neztrácíme se ale ani v Evropě, kde se řadíme mezi největší výrobce lehacího nábytku. Více než polovinu své produkce exportujeme do zahraničí, především do Německa, Rakouska, Švýcarska, Maďarska, Rumunska a Chorvatska.

Společnost BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. Brumovice na Moravě (okres Břeclav) vznikla v roce 1989. V současné době se řadí mezi největší výrobce lehacího nábytku ve střední Evropě. V České republice je lídrem na trhu a patří mezi 100 největších rodinných firem. Specializuje se na výrobu postelí všech typů, matrací, lamelových roštů, pohovek  a dalších doplňků pro spaní. Více než polovinu své produkce exportuje do zahraničí. V současnosti zaměstnává přes 500 zaměstnanců, kteří jsou nedílnou součástí úspěchu firmy. Více informací o společnosti se můžete dozvědět na www.blanar.cz.

V současné době obsazujeme pozici: Skladník skladu hotových výrobků

Náplň práce:

  • Budete expedovat hotové výrobky (postele, matrace) a nakládat je do kamionů přistavených k rampám.
  • K evidenci budete využívat čtečku.
  • Nakládka probíhá ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední).
  • Na nakládku nebudete sám, běžně se nakládá v týmu 2-3 pracovníků.
  • Výši mzdy si můžete ovlivnit - odvíjí se od počtu naložených balíků.

Co od Vás očekáváme:

  • Fyzickou zdatnost - práce je vhodná spíše pro muže.
  • Pečlivost a zodpovědnost, aby zboží bylo naloženo v pořádku.
  • Práce je vhodná i pro osoby se základním vzděláním.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci ve stabilní české společnosti s více než 33 letou tradicí.
  • Kvalitní zaškolení, seznámení s kolegy, provozem i pracovními postupy.
  • Základní hrubá mzda v rozpětí 30 000 - 34 000 Kč dle počtu naložených balíků
  • Škálu firemních benefitů, mezi které patří například:
    • příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 1000 Kč
    • firemní školka pro děti zaměstnanců v sídle firmy
    • sleva na firemní výrobky ve výši 15%
    • dotované závodní stravování přímo v areálu firmy
    • příspěvek na občerstvení/kávu na pracovišti
    • 5 týdnů dovolené při splnění stanovených kritérií
    • sleva na nákup vozů Škoda
    • sleva na dovolenou s vybranou cestovní kanceláří
    • hlídané parkoviště přímo v areálu firmy
    • očkování proti chřipce
    • vánoční dárky, dárky k pracovním a životním jubileím

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis. Rádi Vás poznáme na osobním setkání a poskytneme Vám bližší informace.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Firemní školka Firemní školka
  • Parkoviště Parkoviště

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

benefit Brumov Břeclav cestovní kancelář dárky den HR hrubá hrubá mzda IT kancelář mzda mzdy na Moravě nabídka náplň práce občerstvení odpovědnost OZP pec pečlivost plnění postup práce pracovní pracovní nabídka pracovník příklad příspěvek sklad SOU společnost společnosti stabilní stravování školení školka vhodná vzdělání zahraničí zaměstnanců zaměstnání životopis areál cestovní české dané díl dovolené firemní firmy informace kov kvalitní na pracovišti náplň okres osobní PC PR součást stav střední trh tým v roce závod životní