Operátor/ka výroby - čisté prostředí (pro muže i ženy)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Liberec
Firma DISPONERO s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 25.000 – 28.000 Kč
Kontakt Ing. Anna Mudrochová, zobrazit tel. číslo

Hledáme pracovníky do výroby úspěšné firmy v Liberci (dobře dostupné MHD). Pozice je vhodná pro ženy i muže, jedná se o čisté prostředí. Možnost zvolit si směny (třísměnný nebo nepřetržitý provoz).

Náplň práce:

  • obsluha výrobních linek
  • kontrola kvality výrobků
  • manipulace s díly, balení
  • evidence vyrobených dílů
  • dodržování BOZP

Požadavky:

  • technické vzdělání výhodou (nikoliv podmínkou)
  • praxe z výrobní firmy
  • ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost
  • pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • práce na HPP ve stabilní společnosti v Liberci
  • čisté prostředí, příjemný kolektiv
  • mzda od 150 Kč / hod., po zkušební době navýšení
  • dále příplatky za noční, víkendy, za svátky
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 25 dní dovolené ročně
  • odměny při pracovním výročí
  • bonusy dle výsledků firmy
  • další benefity

Máte zájem o tuto nabídku?