Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Elektrikář Na 2 Směny (30-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte SŠ vzdělání v oboru elektrikář a praxi na této pozici? Správa strojů a údržba jsou Vašim koníčkem a zároveň jste ochoten práce ve dvousměnném provozu? Tak jste to právě Vy, koho hledáme! Zašlete nám svůj životopis!

Nadnárodní společnost hledá kolegu na pozici:

ELEKTRIKÁŘ NA 2 SMĚNY (30-40.000 KČ)

Náplň práce:

* Analýza chyb a odstraňování závad
* Zodpovědnost za plynulý provoz výrobních zařízení
* Pravidelná údržba a servis výrobních zařízení
* Spolupráce s kolegy z jiných oddělení
* Koordinace a optimalizace výrobních procesů

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání v oboru elektro - výhodou
* Praxe na obdobné pozici výhodou
* Platná vyhláška 50 §5
* Komunikační a organizační schopnosti
* Ochota učit se

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené
* Roční a věrnostní odměny
* Příspěvek na stravování
* Možnost firemního ubytování
* Práci v nadnárodní společnosti

* Lokalitu: Plzeň

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Plzeň
  • Gi Group Czech Republic, s.r.o.
  • 160 Kč / hod
Zveřejněno: 17. dubna
  • Plzeň
  • DU-MI CZ s.r.o.
  • 34 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Plzeň
  • SH Job Partners s.r.o.
  • 45 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 12. dubna
  • Plzeň
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Smiřice
  • B R U K O V , spol. s r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 21. června

HOFMANN WIZARD s.r.o., Skanska a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., VSP Auto, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Markmont, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia People CZ a.s., ZOLLER CZECH s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., AC Jobs, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., DU-MI CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., Trenkwalder a.s., ABBAS, a.s., ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., futurel s.r.o., ALGON PLUS - AUTO, a.s., JISTU recruitment s.r.o., RUG CZ, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, REUS s.r.o., B & BC, a. s., AT SERVIS spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Manažer / manažerka kvality, Projektový / projektová manažerka, Technický ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

analýza Bor elektrikář elektro hledám IT možnost náplň práce odměny odpovědnost plat Plzeň práce práva praxe příspěvek řízení směny SOU společnost společnosti spolupráce správa stravování ubytování vzdělání životopis dovolené firemní komunikační koordinace náplň národní obor oddělení organizační schopnost organizační schopnosti PR proces procesů roční servis schopnost schopnosti stroj údržba výrobní