Volné místo ve firmě PRIAM s.r.o.

Přípravář-rozpočtář strojírenské výroby - až 40.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Dobrá
Firma PRIAM s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Strojírenství a automobilový průmysl, Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 33.000 – 40.000 Kč

O nás

PRIAM s.r.o.

Společnost PRIAM vznikla před více než 8 lety a za tuto dobu máme za sebou desítky spokojených zákazníků. Specializujeme se na obrábění, drátování, ohýbání, svařování kovových a nekovových materiálu, ale také na obrábění a ohýbání plastů.

Firma PRIAM vznikla před více než 10 lety a za tu dobu máme za sebou již desítky spokojených zákazníků.

Specializujeme se na obrábění, drátování, ohýbání, svařování kovových a nekovových materiálu a na obrábění a ohýbání plastů.

Náplň práce:

  • zpracování cenových nabídek – obrábění, svařování aj.
  • komunikace s dodavateli, kooperanty, zákazníky
  • poptávání vstupních materiálů
  • práce v programu TPV, WorkPlan a BusinessManger3000
  • příprava podkladů pro zadání do výroby

Co od Vás očekáváme:

  • praxi ve strojírenství, pozice frézaře / obráběče vítána
  • středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC : Word, Excel, Microsoft Outlook, SolidWorks, CAM
  • flexibilitu, odpovědnost a komunikativnost
  • čtení a orientace ve strojírenských výkresech

Co Vám můžeme nabídnout:

  • plat: 33 000,-Kč - 40 000,-Kč (v závislosti na zkušenostech)
  • ½ roční prémiové ohodnocení
  • stravenkový paušál
  • jednosměnný provoz od 7:00 do 15:30
  • dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti
  • zajímavou práci v perspektivním a oboru (zákazníci z oboru Space, Aerospace aj.)
  • platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku jednotlivých projektů
  • místo výkonu práce: Dobrá u Frýdku Místku
  • nástup možný ihned nebo po dohodě

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Frýdek-Místek
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Příbor
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Mikulov, Břeclav
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 8. února
  • Hustopeče
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 20. září

Autocentrum Ostrava s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., ARAKO spol. s r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Beskydské uzeniny, a.s., Pragolematik s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LogicVision s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Zuzana Ramíková Hlaváčová, TECHNOTRON - METAL s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ARCIMPEX s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Globus ČR, v.o.s., KOEXIMPO, spol. s r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Trenkwalder a.s., Česká pošta, s.p., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., MPL KAUF spol. s r.o., Conspiro qua, s.r.o., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, TresJob s.r.o., O2 Czech Republic a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Celá ČR, Opava, Český Těšín, Valašské Meziříčí, Dobrá, Nošovice, Frýdek-Místek, Sviadnov, Pržno, okres Frýdek-Místek, Hnojník, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Třinec, Příbor

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

AJ Bor business ekonom firma hodnocení IT komunikace Microsoft místo náplň práce odpovědnost ohodnocení OZP paušál pec plat pozice práce pracovní růst společnost společnosti stabilní STK stravenkový paušál svařování výkon vzdělání znalost CAM kov materiál místo výkonu práce náplň obor PC PR program projekt příprava roční rozpočtář spokojen stroj strojírenství výroby zákazníci zákazník zkušenost