Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Účetní M/Ž (32-36 000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Bankovní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Účetní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 32.000 – 36.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáte uplatnění v oblasti účetnictví? Máte zkušenosti s DPH ? Práce v excelu a programech Vám nedělá problém? 3x ANO? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: ÚČETNÍ M/Ž (32-36 000 KČ)

Náplň práce:

* Správa bankovních účtů, import výpisů do účetního softwaru, příprava plateb a zpracování platebních příkazů
* Zpracování daňových přiznání k DPH
* Práce v programech
* Kontrola účetních procesů

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ ekonomického směru
* Zkušenost s řešením DPH a bankovním účtováním
* Orientace v účetní a daňové problematice
* Pokročilá práce s programem Excel
* Otevřenost vůči učení se novým systémům a softwarům
* Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci a flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

* Řádné zaučení od kolegů
* Práce v přátelském týmu
* 25 dní dovolené
* Přístavek na dopravu
* Příspěvek na penzijko
* Závodní stravování
* Flexi pass
* Nástup možný IHNED!

* Místo výkonu: Olomouc

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Přerov
  • Alena Okáčová
  • 35 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 2. června

EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Jobs Contact Personal, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., JPF Czech s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., SMS finance, a.s., Česká spořitelna, a.s., SVĚT OKEN s.r.o., TESCO SW a.s., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, LEBY STAGE s.r.o., APION s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace, Empower foods, s.r.o., VK - AQUA OLOMOUC, spol. s r.o., JR stavby CZ, s.r.o., MB TOOL s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Vedoucí týmu / Team leader, Specialista / specialistka plánování, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Olomouc, Lutín

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

bankovní daň den ekonom IT Lom místo Most náplň práce Olomouc pečlivost plat práce práva příspěvek samostatnost společnost správa stabilní stravování účetní uplatnění výkon zkušenosti životopis daňové daňový dovolené DPH kontrola kov náplň oblast oblasti PR problém proces procesů program přátelské příprava přístup přiznání řešení stav systém tým účetnictví závod zkušenost