Hledáme lidem práci Manpower

Finanční rozpočtář/ka

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Počítáte s tím, že budete v práci počítat, kalkulovat, sčítat a odčítat?

Do našeho kovovýrobního závodu hledáme někoho, s kým můžeme počítat my.

Popis pozice:

tvorba nabídkových cen a nabídek

sestavování materiálových propočtů

příprava rozpočtů a jejich kontrola

výběr vhodných dodavatelů pro výrobní zakázky

Profil kandidáta:

minimálně SŠ technického směru

praxe ve výrobní společnosti

zkušenosti s obodobnou pozicí

výborná znalost technologií výroby ocelových konstrukcí

znalost výkresové dokumentace

znalost NJ na komunikativní úrovni

analytické myšlení

Nabízíme:

13.plat

týden dovolené navíc

3 dny Sick Days

pravidelné navyšování mzdy

příspěvky na volnočasové aktivity

stravenky v hodnotě 120,- Kč

jazykové kurzy

vzdělávací programy

  • Plzeň
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Plzeň
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 70 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Plzeň
  • NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro…
  • 40 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
Zveřejněno: 22. března
  • Ostrava
  • Sára Kadlecová
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Brno
  • Mgr. Nikol Svobodová
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 14. února
  • Česká Lípa
  • Lukáš Staněk
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Uničov
  • Paldusová Nikola
  • Uničov

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Bor den dokumentace hledám IT kandidát kurz kurzy mzdy náplň práce OZP plat pozice práce praxe sick day společnost společnosti stravenky týden týden dovolené navíc vhodný volno zkušenosti znalost dny dokument dovolené finanční jazyk kontrola kov materiál myšlení náplň navíc PR profi program programy příprava příspěvky rozpočtář stav technické technolog tvorba v práci výběr výrobní výroby závod zkušenost