Hledáme lidem práci Manpower

Inspektor kvality

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste odpovědný člověk, co se umí rozhodnout? Baví Vás mít odpovědnost a dělat věci správně?

Tak využijte tuto nabídku jako příležitost změny k lepšímu a pošlete mi Váš životopis nebo mi rovnou zavolejte.

Popis pozice:

Jedná se o práci ve třísměnném provozu. Budete kontrolovat kvalitu plastových dílů. Přeměřovat díly měřícím přípravkem jako je například 3D měřící přístroj. Jako hlavní kvalitář na celé směně, budete mít právo rozhodnout co je správně a co naopak ne.

Profil kandidáta:

- Odpovědnost a samostatnost

- Výhodou bude znalost anglického jazyka, není to ale podmínkou

- Pečlivý přístup k práci