Hledáme lidem práci Manpower

Defektoskopista - Strojírenství

Lokalita Nymburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného pracovníka Defektoskopie, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou železničních vagónů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšit se můžete na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo pracoviště: Nymburk

Popis pozice:

koordinace výkonů NDT činnosti s ohledem na rozsah odpovědnosti, kvalifikace personálu a dozoru

kontrola a spolupráce při zavádění postupů NDT

kontrola dodržování předepsaných rozsahů a cyklů zkoušení na pracovištích

schvalování pracoviště NDT, účast na auditech příslušných útvarů, porad a odborných seminářů

řízení a kontrola činnosti podřízených defektoskopických kontrolorů - archivace procedur a postupů komunikace se zákazníkem - zpracování protokolů o defektoskopických zkouškách

spolupráce s odbornými úseky

Profil kandidáta:

praxe na podobné pozici

vzdělání VŠ/ŠŠ - praxe ve výrobě kolejových vozidel výhodou

certifikace VT2, PT (penetrace), UT (ultrazvuk) - výborná znalost PC

AJ aktivně

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení

přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí

týden dovolené navíc, smlouva na dobu neurčitou

stravenky, příspěvek na sport/volný čas

firemní telefon i k soukromým účelům – výhodný telefonní tarif

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

  • Ostrava
  • Controltest, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Česká Lípa
  • DISPONERO s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ audit bonus bonusy Bor certifikace činnost den dění dodržování EU hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace kontrolor kvalifikace místo možnost na dobu neurčitou náplň práce Nymburk odpovědnost ohodnocení postup pozice práce pracoviště pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí protokol příspěvek rozvoj růst řízení seminář smlouva SOU společnost spolupráce sport stravenky tarif telefon týden týden dovolené navíc vedoucí výkon vzdělání zaměstnanec zdravé pracovní prostředí znalost české činnosti člen dovolené finanční firemní firmy kolektiv kontrola koordinace kov na dobu náplň navíc odbor odborný osobní PC PR profi projekt přátelské přátelský stroj strojírenství tým zahraniční zákazník zaměstnanecký zdravé zvuk