Hledáme lidem práci Manpower

Pohodová práce operátora v Klatovech

Lokalita Klatovy
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro tradičního českého výrobce sýrů hledáme parťáka na pozici: Specialista výroby s nástupem ihned.

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

Popis pozice:

* obsluha přidělených strojů
* pravidelná údržba
* pravidelná kontrola surovin
* nástup přímo do kmene

Profil kandidáta:

* min. výuční list
* potravinářské vzdělání vítáno
* zkušenosti s výrobními stroji
* flexibilitu

Nabízíme:

* mzdu 28.000,-
* měsíční prémie
* docházkový bonus
* příplatek za odpolední směnu
* 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* dotované stravné
* příspěvek na dopravu
* dárkové vouchery

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Trainee program – první práce pro absolventy

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

aktuální bonus hledám IT kandidát nabídka náplň práce operátor pec plat pozice práce příplatek příspěvek specialist specialista stravné vzdělání zkušenosti bezpečí české dovolené kontrola kov list měsíční náplň obsluha potravinář PR prémie profi stroj údržba výrobní výroby zkušenost