Hledáme lidem práci Manpower

Nejvyšší mzda ze všech call center (210,- Kč/hod)

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se ke spokojeným zaměstnancům společnosti, která je jedničkou na trhu v oblasti energií. Staňte se členem úspěšného týmu, který je naší důležitou součástí. Na věku nám nezáleží. Pokud jste komunikativní a bez vad řeči, dveře k nám jsou Vám otevřeny.

Rádi mezi sebou přivítáme ty, co mají praxi, ale i čerstvé absolventy bez praxe!

Popis pozice:

Právě hledáme nové posily do našeho týmu prodejců nebo na domlouvání schůzek našim energetickým poradcům.

Profil kandidáta:

Ideální uchazeč je ten, který má perfektní češtinu nebo slovenštinu, uživatelskou znalost na PC a baví ho prodej. Všechno ostatní včetně zaškolení už nechej na nás.

Nabízíme:

- nástupní mzdu ve výši 210,- Kč/hod (tzn. 30 810,- Kč za měsíc)

- NEOMEZENÉ bonusy za prodej - ti nejlepší z nás dosahují na dalších 25 000,- Kč

- každý den OBĚD zdarma ve vlastní firemní restauraci

- 25,- Kč čipy na den do automatů na nápoje a jídlo (bagety, sladké, slané, káva, čokoláda,...) a samozřejmě občerstvení na pracovišti zcela ZDARMA

- FIREMNÍ KURZY ANGLIČTINY s rodilým mluvčím, plně hrazené zaměstnavatelem

- díky vlastnímu plánování směn a volným víkendům (pracujete jen od Po do Pá) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

- volné svátky

- odpočinek je pro nás důležitý, proto Ti dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

- očkování proti chřipce 1 krát ročně ZDARMA

- stolní fotbálek pro odreagování

- zcela bezbariérové pracoviště, přímo na metru B Kolbenova

Pokud to chceš zkusit, pošli nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo klikni na tlačítko níže a připoj se do našeho týmu spokojených prodejců. Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na tvou reakci!

  • Příbram
  • RAVAK a.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Hodonín
  • MOLITAS TECHNOLOGY s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Hodonín
  • TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Šumperk
  • Ing. Karel Rataj
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Kolová
  • WINCZ group s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Poděbrady
  • Lázně Poděbrady, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

absolvent AJ auto bonus bonusy den hledám HR IT jídlo kandidát koníčky kurz kurzy měsíc mzda náplň práce nová nové občerstvení plán plánování pozice práce pracoviště praxe SOU společnost společnosti školení týden týden dovolené navíc uchazeč víkend vyšší zaměstnanců zaměstnavatel zdarma znalost životopis automat bar člen dar dovolené firemní kontakt kov na pracovišti náplň navíc oblast oblasti Ostatní PC placené PR prodej profi sladké slané součást spokojen svátky trh tým uživatel volna