Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Pohodová práce v klimatizované hale - Horšovský Týn

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.000 – 26.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

popis pracovní pozice:

Hledáte klidnou práci v čistém a nehlučném prostředí bez stresu výrobní linky? Dobré dopravní spojení a jistotu stabilní práce na hlavní pracovní poměr? Pak čtěte dál!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti zdravotnické techniky, s pracovištěm v Horšovském Týně, hledáme nové kolegy.

vaší prací bude:

montování a kompletace dílů
příprava materiálu
vizuální kontrola dílů
balení hotových výrobků

co vám nabídneme:

21 000 – 26 000 Kč – dle pracovní pozice
5 týdnů dovolené
dotované stravování
příspěvek na dovolenou
možnost profesního růstu
možnost dalšího vzdělávání
přátelský kolektiv

co od vás očekáváme:

manuální zručnost
trpělivost
samostatnost
ochotu pracovat ve směnném provozu

  • Ostrava
  • SEVAL spol.s r.o.
  • 19 320 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. října
  • České Budějovice
  • Dětský diagnostický ústav, dětský domov…
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • SEANZA s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Blatná
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • od 19 320 Kč
  • Třinec
  • Symantec Group s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Příbram
  • RAVAK a.s.
Zveřejněno: 17. listopadu

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Odbory - proč a jak je založit

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

hlavní hledám Horšovský Týn mezinárodní Most možnost náplň práce nové pozice práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovní pozice prostředí příspěvek růst samostatnost společnost stabilní stravování stres technik Týn vzdělávání Zruč díl dopravní dovolené kolektiv kontrola linky materiál náplň národní oblast oblasti poměr PR profesní přátelský příprava techniky vizuál vizuální výrobní