Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladník/ce v čisté výrobě i bez praxe, svozy, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přerov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 29.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete pracovat v moderní, stabilní firmě, kde budete dělat různorodou práci ve skladu (VZV zkoušky Vám zařídíme!) v čistém prostředí? Chcete mít svozy zdarma, široké možnosti kariérního růstu a mnoho zajímavých benefitů? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních výrobců komponentů do aut pro zákazníky jako je Jaguar, Audi, apod. Není třeba praxe, vše Vás rádi naučíme v moderním školícím centru. Nástup je přímo do kmene firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání! A co bude vaším úkolem? - práce s VZV, retrakem - obsluha logistického vláčku - nakládka a vykládka Místo výkonu práce: Prostějov Nabízíme: - svozy z Přerova, Prostějova zdarma - široké možnosti kariérního růstu na různorodé pozice a na mzdu až 36.000 Kč - stravenky 90 Kč - flexipass na volnočasové aktivity - odměny za doporučení nového pracovníka 12000 Kč - nástup přímo do kmenového stavu společnosti - dobře placené dobrovolné přesčasy (příplatky za víkend 50+25 %) - prémie dle výkonu - vzdělávací kurzy - volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně - dotované závodní stravování v nové, moderní kantýně - půjčovnu kol Next bike - pracovní oděvy - sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Kutná Hora
  • Jana Černáková
  • 24 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. dubna
  • Zlín
  • Obsluha kalandru
  • 29 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Šmídl s.r.o., Skanska a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., LUMA trading s.r.o., RenoServices, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Advantage Consulting, s.r.o., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Achenbach Systems s.r.o., VODICA, s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Česká pošta, s.p., Bergasto a.s., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Košík.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., VAN WOLF service s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice

Olomouc, Přerov, Celá ČR, Troubky, Tršice, Dolní Újezd, okres Přerov, Radotín, Věrovany, Tovačov, Hulín, Velká Bystřice, Kroměříž, Milenov, Klenovice na Hané, Hlubočky, Všechovice, okres Přerov, Hranice, okres Přerov

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

agenturní zaměstnávání AJ benefit bonus bonusy den doba IT kurz kurzy místo možnost náplň práce nové oděv oděvy odměny plat pozice práce pracovní pracovník praxe Prostějov prostředí Přerov přesčas přesčasy příplatky růst sklad společnost společnosti stabilní stravenky stravování Týn víkend volno výkon vzdělávací kurzy zaměstnávání zdarma agent dar dobro firmy kariérní kolektiv místo výkonu práce možnosti náplň obsluha placené PR prémie rok stav úkol vzdělávací kurz zákazník závod zkoušky