Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladník/ce v čisté výrobě i bez praxe, super bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 29.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete pracovat v moderní, stabilní firmě v Prostějově, kde budete dělat různorodou práci ve skladu (VZV zkoušky Vám zařídíme!) v čistém prostředí? Chcete mít svozy zdarma, široké možnosti kariérního růstu a mnoho zajímavých benefitů? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních výrobců komponentů do aut pro zákazníky jako je Jaguar, Audi, apod. Není třeba praxe, vše Vás rádi naučíme v moderním školícím centru. V případě zájmu je ve firmě možná i pozice operátora/ky výroby. Nástup je přímo do kmene firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání! A co bude vaším úkolem? - práce s VZV, retrakem - obsluha logistického vláčku - nakládka a vykládka Místo výkonu práce: Prostějov Nabízíme: - svozy z Přerova nebo Prostějova zdarma - široké možnosti kariérního růstu na různorodé pozice a na mzdu až 36.000 Kč - stravenky 90 Kč - flexipass na volnočasové aktivity - odměny za doporučení nového pracovníka 12000 Kč - nástup přímo do kmenového stavu společnosti - dobře placené dobrovolné přesčasy (příplatky za víkend 50+25 %) - prémie dle výkonu - vzdělávací kurzy - volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně - dotované závodní stravování v nové, moderní kantýně - půjčovnu kol Next bike - pracovní oděvy - sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • Olomouc
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 27. března
  • Kutná Hora
  • Jana Černáková
  • 24 000 – 27 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. dubna
  • Přerov
  • Lenka Míčková
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 1. ledna
  • Oráčov
  • Strážný/dozorce
  • 27 620 – 42 960 Kč
Zveřejněno: 4. prosince

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Skanska a.s., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Česká pošta, s.p., Bergasto a.s., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Správa železnic, státní organizace, Košík.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., VAN WOLF service s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., MedicProgress, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., ARRIVA autobusy a.s., VAPEE Morava s.r.o., OL-STEEL CZE s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., AUTO Hlaváček a.s., KOVOLASER s.r.o., RONGITAL s.r.o., AGRA Chválkovice, spol. s r.o., ILGO Trade s.r.o., Springs Energy s.r.o. v likvidaci, UNEX a.s., Denis Hampl, EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o., RoJa Itf s.r.o. "v likvidaci"

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Finanční analytik / analytička, Brusič / Brusička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Celá ČR, Hlušovice, Hněvotín, Velká Bystřice, Velký Týnec, Olšany u Prostějova, Lutín, Štěpánov

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

agenturní zaměstnávání AJ benefit bonus bonusy den doba HR IT kurz kurzy místo možnost náplň práce nové oděv oděvy odměny operátor plat pozice práce pracovní pracovník praxe Prostějov prostředí Přerov přesčas přesčasy příplatky růst sklad společnost společnosti stabilní stravenky stravování Týn víkend volno výkon vzdělávací kurzy zaměstnávání zdarma agent dar dobro firmy kariérní kolektiv místo výkonu práce možnosti náplň obsluha placené PR prémie případ rok stav úkol výroby vzdělávací kurz zákazník závod zkoušky