Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér ve strojírenství

Lokalita Nýřany
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jste týmový hráč? Na pozici konstruktéra máte obdobné zkušenosti? Baví vás jazyky? Umíte anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni ? Pokud ano, hledáme právě vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Popis pozice:

  • návrh a konstrukce dílů klimatizací dle přednávrhu projektování a specifikace zákazníka
  • spolupráce s vývojovým oddělením v Německu
  • kooperace při náběhu prototypů do sériové výroby
  • spolupráce s plánování výroby a technologií
  • kontrola správnosti vyhotovených konstrukčních podkladů,
  • zpracování rozpisek a návodek
  • zpracování návrhů na zlepšení produktů

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • znalost 3D ideálně CREO nebo Pro/Engineer
  • angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni - schopnost vést telefonické rozhovory
  • týmového ducha

Nabízíme:

  • stravenky v hodnotě 100,- Kč/den
  • příspěvek na penzijní připojištění 500,- Kč/měsíc
  • bonusy za znalost jazyků
  • vánoční bonusy
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • příspěvek na dojíždění
  • odměny za darování krve
  • odměny u příležitosti životního jubilea a pracovního výročí
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sickdays

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Plzeň
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 21. března
  • Pardubice
  • Manpower
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 15. června

Schäfer - Menk s.r.o., DELA Company s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Sahm s.r.o., LT trade s.r.o., futurel s.r.o., Markmont, s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, DISPONERO s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Plzeň, Nýřany, Úherce, okres Plzeň-sever, Přehýšov, Chotěšov, okres Plzeň-jih, Heřmanova Huť, Stod, Útušice, Holýšov, Stříbro, Přeštice, Staňkov, okres Domažlice, Dýšina, Rokycany, Horšovský Týn

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

bonus bonusy den dění hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy měsíc místa návod nová odměny OZP pec penzijní připojištění plán plánování pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa připojištění příspěvek rozhovor SOU specifika společnost společnosti spolupráce stravenky telefon uchazeč v Německu vyšší vzdělání zkušenosti znalost životopis anglický dar díl dovolené jazyk kontrola kov německý německý jazyk oddělení operace penzijní PR profi projekt projektová projektování příležitost příležitosti případ příspěvky přístup schopnost sickday stroj strojírenství technolog tým volná pracovní místa výroby zákazník zkušenost životní