Volné místo ve firmě NEW YORKER CZ, s.r.o.

Asistent/-ka prodeje - OC Pivovar Děčín

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma NEW YORKER CZ, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Prodavač / Prodavačka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

NEW YORKER CZ, s.r.o.

Jako úspěšná společnost s módou pro mladé je NEW YORKER po celém světě zastoupen se svými 1000 obchody ve více než 40 zemích a neustále roste. S více než přes 18 000 zaměstnanců budeme vždy držet krok s dobou a klást důraz na přátelské jednání.

Díky naší vášni pro módu, spontánnosti a rychlosti se nám daří být nedílnou součástí módního světa již více než 40 let.

Staň se součástí našeho týmu!

Do naší prodejny NEW YORKER v OC PIVOVAR Děčín, hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu na plný úvazek a to na pozici asistent/-ka prodeje.

Baví Tě móda? Jsi komunikativní a máš příjemné vystupování? Chceš práci v mladém kolektivu? Pak neváhej a přidej se k nám!

Náplň práce:

  • Udržovat reprezentativní vzhled prodejny.
  • Práce s pokladním systémem.
  • Doplňování zboží a jeho prezentace na prodejně.
  • Komunikace se zákazníky a pomoc při výběru vhodného oblečení.

Co od Vás očekáváme:

  • Je ti 18 let?
  • Flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost je Ti vlastní
  • Máš aktivní a pozitiví pŕístup k práci?

                             Tak patříš k nám!

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 50% příplatek za sobotní a 100% za nedělní směny.
  • 100% příplatek za práci ve svátek + náhradní volno.
  • Stravé.
  • Zaměstnaneckou slevu.
  • Zajímavou práci na plný úvazek v úspěšné módní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý přátelský kolektiv.
  • Zapracování a další vzdělávání v oblasti prodeje a módních trendů.
  • Možnost dalšího kariérního růstu v rámci firmy.

Zaujali jsme tě? Pošli nám svůj životopis. Těšíme se na odpovědi!

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Jílové
  • Ivana Matušková
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ústí nad Labem
  • MB "Sferinis kinas", odštěpný závod
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 22. dubna
  • Krupka
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 21 300 – 23 100 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
včerejší
  • Krupka
  • 29 000 – 30 200 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. dubna
  • Hřensko
  • Thi Nga Phamová
  • 21 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. března
  • Petrovice, Ústí nad Labem
  • PHT Invest s.r.o.
  • 18 900 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • HA TRANG s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Thanh Hiep Lé
  • Chabařovice
  • JINÁ ZAHRADA s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Kyje, Praha
  • Richter + Frenzel s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 17. srpna

LKQ CZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., EVROPA realitní kancelář, DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o., Ivana Matušková, O2 Czech Republic a.s., VAŠE SLUNCE a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NEIRO, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., COMPARTNER s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., Möbelix, MB "Sferinis kinas", odštěpný závod, Lidl Česká republika s.r.o., Dominika Säcklová, McDonald`s ČR spol. s r.o., ZDEMAR CZECH s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Nekupto s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., HENNLICH s.r.o., ARMEX GLOBAL a.s., Thi Nga Phamová, PHT Invest s.r.o., BIEN LAN s.r.o., HA TRANG s.r.o., Xuân Khánh Cao, Thanh Hiep Lé, INPEKO, spol.s r.o., Krimax s.r.o., Vladimír Manda, TEX-BO SHOP s.r.o., Hovorková a spol., spol. s r.o., Thi Thu Huyen Le, Văn Duong Hoang, JINÁ ZAHRADA s.r.o., The Son Pham, ZOO MIX PRAHA s.r.o., EVICKA s.r.o., Roman Podzimek, Kim Huy Bui, Thi Nhat Le Lé, Xuan Thu Vu

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Děčín, Celá ČR, Jílové, Benešov nad Ploučnicí, Ústí nad Labem, Chabařovice, Nový Bor, Krupka, Česká Lípa, Litoměřice, Hřensko, Petrovice, okres Ústí nad Labem, Volfartice, Trmice, Liběšice, okres Litoměřice, Velký Šenov, Proboštov

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ asistent Děčín hledám HR IT komunikace možnost náplň práce nové oblečení odpovědnost plat pokladní práce pracovní pracovní prostředí prostředí příplatek růst směny společnost společnosti svátek úvazek vhodné volno vzdělávání zaměstnanec životopis firmy kariérní kolektiv náplň oblast oblasti odpovědi pivovar pomoc PR prezentace prodej přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí systém trend výběr zákazník