Volné místo ve firmě HOFMANN WIZARD s.r.o.

Manipulant ve skladu léčiv (A2774)

Lokalita Liberec
Min. vzdělání Základní

Pro našeho významného klienta, německou firmu působící v České republice více než 10 let, obchodující s volně prodejnými léčivy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manipulant ve skladu léčiv.

Náplň práce:

  • Příprava obalových materiálů, zavážení ručním vozíkem ,
  • Kompletace zásilek dle balících předpisů,
  • Práce na 2 směny (ranní, odpolední)

POŽADAVKY

  • Čistý trestní rejstřík – nutno doložit,
  • Manuální zručnost,
  • Fyzická zdatnost,
  • Spolehlivost, zodpovědnost, nekonfliktní povaha,
  • Ochota učit se novým věcem.

NABÍZÍME

  • Mzdové ohodnocení od 21 600 Kč, příplatky za víkend, svátek, přesčas,
  • Zázemí významné a stabilní německé společnosti,
  • Práce ve velmi čistém prostředí,
  • Zaměstnanecké výhody:
  • 4 dny dovolené/rok navíc za bezvadnou docházku
  • 3 sick days / rok
  • stravenkový paušál
  • masáže, firemní akce, pitný režim zdarma, příděl vitaminových prostředků několikrát ročně zdarma.

Místo výkonu práce: Liberec – Vratislavice nad Nisou
Nástup ihned nebo dle dohody.

Máte zájem o tuto nabídku?