Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor skladu ve výrobě léčiv

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Třinec
Min. vzdělání Základní
Mzda 23.500 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Jsme jednou z předních personálních společností v České republice, s množstvím přidělených zaměstnanců řadící Comac Jobs mezi prvních deset největších agentur.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nabídka

  • NÁSTUP IHNED
  • Práci v moderním, čistém, klimatizovaném prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Kvalitní zaučení
  • Práci na plný úvazek
  • Stravenkový paušál, dotovanou stravu
  • Dovolenou nad rámec zákona – celkem 25 dnů
  • Práce na dobu určitou – zástup za dlouhodobou nemocenskou

Pracovní náplň

  • Úklid a likvidace odpadu
  • Rozkládání a soupis vstupního materiálů
  • Obsluha ručních, elektrických paletových vozíků

Požadujeme

  • Střední vzdělání (výuční list)/ příp. základní vzdělání
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Pracovitost, pečlivost a samostatnost
  • Ochota pracovat ve 2-směnném provozu, časem v 3-směnném
  • Dobrý zdravotní stav