Hledáme lidem práci Manpower

Projektový manažer

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Stále se rozvíjející společnost, zabývající se oblastí pozemních staveb (novostavby i rekonstrukce), hledá PROJEKTOVÉHO MANAŽERA. Pokud máte zkušenost s projektovým řízením, ale zároveň se rád/a učíte novým věcem a chcete prohlubovat svou odbornost, dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice:

  • Komplexní vedení projektu po stránce technické, finanční, obchodní a organizační.
  • Řízení přípravného týmu projektu (architekt, projektant, inženýring, konzultanti).
  • Specifikace projektu/investičního záměru, kalkulace nákladů, výnosů, sestavování rozpočtů, harmonogramů.
  • Průběžná kontrola a zodpovědnost za projekt z hlediska nákladů, výnosů, rozpočtů, lhůt a kvality.
  • Komunikace se státními institucemi nutnými k povolování a provedení projektů.
  • Komunikace s externími dodavateli, příprava a kontrola smluvní dokumentace.
  • Aktivní spolupráce s nadřízeným a ostatními členy týmu a společnosti.
  • Aktivní sledování stavu a vývoje rezidenčního trhu v Ostravě a okolí.

Profil kandidáta:

  • Vzdělání ve stavební nebo stavebně-ekonomické oblasti
  • Zkušenost s vedením developerských projektů, ideálně rezidenčního charakteru
  • Znalost přípravné i realizační fáze projektů
  • Manažerské a organizační schopnosti, ekonomické uvažování
  • Znalost MS Office a MS Project, AutoCAD

Nabízíme:

  • Čtvrtletní prémie
  • Po zapracování možnost HO
  • Flexibilní pracovní doba
  • Telefon, notebook
  • Firemní akce a školení
  • Dovolená navíc
  • Stravenky, cafeterie
  • Školení, podpora dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Možnost kariérně růst

Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete se zařadit do výběrového řízení, zašlete nám prosím váš životopis. Co nejdříve se s vámi spojíme!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

  • Olomouc
  • Projektový manažer
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. září

ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Skanska a.s., TEPLOTECHNA Ostrava a.s., ManpowerGroup s.r.o., M + D MARKET s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., TechnologyPipe Services s.r.o., M - SILNICE a.s., THERM, spol. s r. o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., ČIPERA services s.r.o., VYKRUT zahradní služby a.s., MORYS s. r. o., FARNÍK technologické montáže s.r.o., SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s., ASTRIT SARAQI s.r.o., Stavební družstvo Vysočany, Dalphen Building s.r.o., Stavitelství Procházka s.r.o., Stolařství Šputa s.r.o., JOB FACTORY s.r.o., Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace, MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s., Půjčovna lešení Ostrava s.r.o., Stavby COMPLET s.r.o., JAMI - stav, s. r. o., Stavby Střechy Komíny s.r.o., VÍTKOVICE HAMMERING a.s., KAPPI STAV OSTRAVA s.r.o., Dynia group s.r.o., SCHWING Stetter Ostrava s.r.o., Zdeněk Šopík, s.r.o., MPA ProjektStav s.r.o., T2 STAVBY s.r.o., SUBSTAV Invest s.r.o., VENBAU Profi s.r.o., STAROBĚLSKÝ PIVOVAR, a.s., TomyMont s.r.o., Endrutal Stavby s.r.o., JTA - Holding, spol. s r.o., RADOST-STAVBY s.r.o., STAVBY S BAGRY s.r.o., STABAMA s.r.o., ADENTRO, s.r.o., TIMO profistavby s.r.o., BAUS, spol. s r.o., MRAMOR Trading s. r. o., MIJA - MENMARK, s.r.o., STAVMONT - sanace staveb, spol. s r.o., EVDISVAR s.r.o., Isac corporation s.r.o., STASPO, spol. s r.o., LAMMB systems s.r.o., BYSTROŇ Group a.s., Dychus Real Stav, s.r.o., EVD SPOLEK CZ s.r.o., EUROprojekt build and technology s. r. o., Štefan Škorvaga s.r.o., VOSTAV MORAVA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Jeřábník / Jeřábnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Referent / Referentka, Prodavač / Prodavačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zámečník / Zámečnice, Dělník / Dělnice, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Tesař / Tesařka, Zedník / Zednice, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Izolatér / Izolatérka, Opravář / Opravářka

Ostrava, Bohumín, Orlová

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ akce architekt auto Bor den developer doba dokumentace dovolená ekonom flexibilní harmonogram HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát komunikace konzultant kvality manažer místa možnost nabídka nadřízený obchodní odpovědnost Office OZP pec podpora pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa projektový manažer příspěvek růst řízení sledování SOU specifika společnost společnosti spolupráce stravenky školení telefon uchazeč vedení vyšší vzdělání vzdělávání znalost životní pojištění životopis CAD cafeterie člen dokument externí finanční firemní investiční kontrola manažerské náklad navíc obchod oblast oblasti odbor organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní penzijní PR prémie profi projekt projektový případ příprava přístup schopnost schopnosti smluvní stav stavební technické trh tým volná pracovní místa výběr zkušenost životní