Projektový manažer

Lokalita Libáň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Popis pozice:

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer pro nadnárodní společnost zaměřenou na výrobu přístrojových desek a dalších dílů do interiérů aut renomovaných značek v Libáni.

Pracovní náplň:

- Dodržování projektového plánu a shromažďování informací a dokumentací k projektům

- Činnosti spojené s implementací nových projektů do výroby

- Vytváření akčních plánů, kontrola a vyhodnocování jejich průběžného plnění a následné prezentace vedení společnosti

- Řešení technických a koncepčních problémů vzniklých u zákazníka při zavádění nových projektů

- Monitorování technických a finančních aspektů projektu, časových termínů a identifikace rizik

Profil kandidáta:

- Min. střední odborné vzdělání technického směru

- Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů podmínkou

- Uživatelskou znalost MS Office

- Pokročilou znalost AJ

- ŘP skupiny B

- Schopnost učit se novým věcem, technické myšlení, zodpovědnost

Nabízíme:

- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

- Kvalitní zaškolení

- Přátelský kolektiv

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Závodní stravování

- Osobnostní a odborný rozvoj

- Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí

- 5 týdnů dovolené

- 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity

- Spousta firemních akcí během roku

Toplist