Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Specialista Údržby

Lokalita Frýdek-Místek
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Údržbář / Údržbářka
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 45.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

ABSOLVENT? ZKUŠENÝ SPECIALISTA? STROJAŘ?
Nebojíš se práce na směny a domluvíš se anglicky?

Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici „PRACOVNÍK ÚDRŽBY“ pro výrobní společnost působící v Moravskoslezském kraji.

Náplň práce:

  • příprava a plánování údržby
  • nalezení příčin poruch a prostojů ve výrobních zařízeních
  • navrhování nápravných opatření
  • nákup rezervních dílů
  • reporting

POŽADAVKY:* min. SŠ vzdělání se zaměřením na elektro

  • u SŠ kandidátů praxe na obdobné pozici min. 1–2 roky, u VŠ kandidátů praxe výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • vyhláška 50 §5
  • ochota pracovat na směny
  • analytické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B

BENEFITY:

  • 13., 14. a 15. mzda
  • 5týdnů dovolené
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na produkty společnosti

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Frýdek-Místek
  • MOTORGAS s.r.o.
  • 44 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • 26 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Kopřivnice
  • Tawesco s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Hlubočky
  • MORA MORAVIA, s.r.o.
  • 28 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Hranice, Přerov
  • DAS Czech Republic s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Hlubočky
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Slavkov u Brna
  • Devro s.r.o.
Zveřejněno: 30. listopadu

Comac jobs s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, BATZ CZECH, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., USNU nové spaní s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TresJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Pragolematik s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., LKQ CZ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., MOTORGAS s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., AHLFIT, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Technické služby Havířov a.s., PLAKOR CZECH s.r.o., Česká pošta, s.p., O.K. solution, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Conspiro qua, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Technik / technička automatizace

Nový Jičín, Třinec, Bílov, okres Nový Jičín, Ostrava, Rychvald, Frýdlant nad Ostravicí, Bohumín, Mošnov, Frýdek-Místek, Paskov, Nošovice, Pržno, okres Frýdek-Místek, Brušperk, Fryčovice, Raškovice, Havířov, Hnojník, Příbor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

absolvent AJ anglicky angličtina benefit benefity bonus bonusy elektro hledám IT kandidát kraj kurz kurzy měření mzda náplň práce nová pec penzijní připojištění plán plánování pojištění práce praxe připojištění příspěvek reporting řízení směny specialist specialista společnost společnosti vhodné vzdělání vzdělávací kurzy díl dovolené list myšlení náplň penzijní PR prostoj příprava report rok řidič stroj výrobní vzdělávací kurz životní