Volné místo ve firmě HOFMANN WIZARD s.r.o.

Specialista údržby na olomoucku

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Olomouc
Firma HOFMANN WIZARD s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 31.000 Kč

O nás

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Historie naší personální agentury v České republice se píše od roku 1993, kdy byla založena v Plzni pod názvem WIZARD. Od června 2005 patří firma ke skupině I. K. Hofmann GmbH, která sídlí v Norimberku. Tato skupina působí v Německu již od roku 1985 a patří k pěti největším poskytovatelům personálních služeb v zemi. V České republice nabízíme firmám podporu v personální politice a uchazečům o zaměstnání nové kariérní možnosti na pobočkách v Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci, Českých Velenicích, Praze, Brně, Ostravě a České Lípě.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobce domácích spotřebičů hledáme specialistu údržby pod kmen firmy.

Náplň práce:

  • opravy a údržba hydraulických, mechanických a pneumatických systémů
  • zajištění plynulého chodu daného provozu
  • odstraňování závad na jednotlivých zařízeních a výrobních linkách
  • provádění preventivních prohlídek jednotlivých zařízení
  • Nabízíme lákavou mzdu se širokou škálou různých příplatků včetně docházkového bonusu, příspěvku na dopravu či plat na Vánoce a dovolenou, dotované stravné(cca 35Kč za oběd)

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát