Specialista údržby výroby

Lokalita Klášterec nad Ohří
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro našeho klienta, moderní výrobní společnost z oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista údržby ve výrobě

Popis pozice:

Hlavní náplní práce je:

- kontrola strojů, linek a jejich nastavení) a hlavní údržbu výroby

- zajištění technologické kompetence svěřené výroby

- optimalizace a zavádění nových výrobních procesů

- odpovědnost za přestavbu výrobních linek

- komunikace s dodavateli

- práce s technickou dokumentací (tvorba návodů, pracovních postupů, plánů údržby )

Profil kandidáta:

Co byste měli mít:

- SŠ vzdělání technického směru

- praxi z automotive průmyslu

- Vyhlášku 50 §6

- angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni

- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

Co získáte:

- zkušenost z provozu, kde se uplatňují nejmodernější technologie

- důkladné zaškolení, vzdělávací programy

- možnost pracovat v mezinárodním

- motivační platové ohodnocení (13. a 14. plat)

- 25 dní dovolené

- dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Pokud Vás nabídka zaujala, použijte odpovědní tlačítko nebo zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?