Hledáme lidem práci Manpower

QA Engineer for Email Campaigns - US company - Prague (hybrid)

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

As a QA Engineer, you'll play a pivotal part in supporting our transactional and marketing portfolio across multiple channels. You'll have the exciting responsibility of testing the Front-end side, covering functionality, content, and design. Your expertise will be crucial in giving the green light to send emails to production.

To excel in this role, you'll need to create comprehensive test strategies, execute manual testing, and provide insightful reports on the test results. The collaboration will be key as you work closely with Product Owners, Front-End Developers, and Engineers from our global team.

Popis pozice:

  • Frontend E2E software testing (manual/automation)
  • Test the e-mail channel, web UI
  • Cross-platform testing (iOS, Android, Chrome, IE, Safari, Firefox etc.)
  • Develop detailed and well-structured test plans and test cases that leave no stone unturned
  • Tracking defects and helping troubleshoot issues

Profil kandidáta:

  • You have a proven track record of at least 3 years in multi-platform testing. This experience can include websites, apps, emails and software. Familiarity with e-commerce is highly appreciated.
  • Advanced communications skills in Engish (the position requires frequent presentations to product owners a other stakeholders)
  • You should be ok to have meetings if needed after 6 pm CET time to time.
  • Advanced English (min. B2/C1) is a must
  • Knowledge of various SW testing methods (Regression, Load/Stress, Code Coverage Analysis, Black/White box testing, Acceptance, Performance) - must-have
  • Familiarity with creating test plans based on end-user scenarios.
  • Experience in cross-platform client testing (iOS, Android, Chrome, IE, Safari, Firefox etc.)

It would be great if you also have the following:

  • Experience with tools like Postman, Cypress and Kibana.
  • Test automation experience using Java or other standard frameworks like Jenkins.
  • Familiarity with various testing methods, including regression testing.
  • Proficiency in tools like Jira and Confluence.
  • Experience working in an agile team and an international environment.
  • Exposure to email marketing campaign designs.

Nabízíme:

  • Background in a world-famous American company
  • Paid leave: 25 days per calendar year
  • Bonuses: Targeted performance bonus of 10% paid annually – due to line manager
  • Meal allowances: meal vouchers
  • A greater extent of time off/special cases of time off (e.g. sick days)
  • Allowance for sports activities, EUC premium blue card
  • Flexipass vouchers
  • Flexible working hours + home office 2x week
  • Long-term project and certainty

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

auto bonus Bor developer email e-mail EU home office HR iOS IT kandidát manager marketing NDA Office pec plat pozice Prague role sick day software sport strategie stres automat CAM clo dar design Java PR profi report standard test tip